Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

TRI DIRECTION взяли участь в створенні шоу «Together: a Pixar Musical Adventure» для Паризького ДіснейлендуРежисерська група TRI DIRECTION про співпрацю з Disneyland Paris

Наталія Лисенкова, Наталія Ровенська та Марія Григоращенко – режисерська група TRI DIRECTION, що об’єднала креативних жінок, які мають спільну мету та цінності. Цього року вони в партнерстві з компанією Freckled Sky, працювали над номером для Alyosha та Ребекки Фергюсон на «Євробаченні-2023», що дуже реалістично передав справжні емоції та ситуацію в нашій країні. А вже сьогодні в соціальній мережі Freckled Sky поділилися новою співпрацею.
TRI DIRECTION разом з Freckled Sky взяли участь в створенні нового шоу «Together: a Pixar Musical Adventure» для Паризького Діснейленду. Це музична пригода по всесвіту Pixar, яка обіцяє незабутню подорож у світ давно відомих нам мультфільмів: “Історія іграшок”, «Коко», «Вверх і вгору», «Корпорація монстрів», “В пошуках Немо”.
“Робота над цим проєктом стала чарівною з усіх боків і, взагалі, співпраця з командою Disneyland Paris – це казка, всі на позитиві та налаштовані на крутий процес і результат. Це був складний процес, але саме через чудову команду з якою ми розмовляли на одній творчій мові, незважаючи на тому що вони французькою, а ми українською!”, – коментують режисерки.


TRI DIRECTION взяли участь в створенні шоу «Together: a Pixar Musical Adventure» для  Паризького Діснейленду


TRI DIRECTION вже не вперше шокують своїми складними високотехнологічними роботами, зокрема вони вже натякають, що скоро здивують новими проектами.

    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: