Авторизація
 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 

Марія Бурмака заспівала в дуеті з Пономарьовим та Мірзояном

Марія Бурмака заспівала в дуеті з Пономарьовим та Мірзояном


Українська співачка Марія Бурмака в столичному концерт-холі Caribbean Club представила музичну програму "Нове та улюблене". Разом із учасниками гурту “Gypsy Lyre” вона виконала свої старі та зовсім нові композиції.

"Я пишу не пісні, я пишу історії... про любов, про життя, про революції, про розчарування та надії. Але цього вечора навіть дуже відомі пісні ми виконували інакше. Завдяки спільному проекту з "Gypsy Lyre" вийшло зовсім нове звучання. Несподіване, наповнене енергією і драйвом".

“Чорні черешні”, “Той, той”, “Розлюби”, “Не забувається”, “Пробач”, “Не тому”, “Танцюй” глядачі співали разом із Марією. Не обійшлось і без сюрпризів. Співачка заспівала дуетом з відомими українськими артистами.

Марія Бурмака заспівала в дуеті з Пономарьовим та Мірзояном


Разом із Тонею Матвієнко вона виконала народну пісню “Цвіте терен”. Дівчата заспівали її а-капелло. Із Арсеном Мірзояном виконала “Марічку”, яка пройняла своєю мелодійною чуттєвістю. Із Іванкою Червінською Марія заспівала “Ой, чия то, Рута-М’ята”. А з Олександром Пономарьовим пісню “Лінія”, яку написала спеціально для цього дуету.

Марія Бурмака заспівала в дуеті з Пономарьовим та Мірзояном


“Концерт був надзвичайни, - ділиться враженнями Марія. - Все було навіть краще, аніж ми думали, завдяки особливій атмосфері і тому, як кожну пісню сприймали слухачі. Підспівували, слухали, танцювали. Це була одна хвиля. Неймовірні музиканти Gypsy Lyre, дуети з Тонею Матвієнко, Арсеном Мірзояном, Іванкою Червінською і Олександром Пономарьовим. Я думаю цей осінній вечір запам'ятається всім”.

Фото: Анастасія Черкіс


    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: