Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

«Антитіла» презентували новий альбом «Сонце»

«Антитіла» презентували новий альбом «Сонце»


9 грудня вийшов в світ новий, п'ятий альбом групи «Антитіла» - «Сонце». Робота над альбомом тривала протягом року, а основна його частина була записана в останні три місяці. Аранжувальником і співавтором музики багатьох пісень альбому виступив Максим Сиволап:

«З «Антитілами» завжди цікаво працювати, бо в них є головне - музичний смак, любов до гарних гармоній, глибина та культура текстів. Головне, що хотілося отримати від альбому «Сонце» - свіжості в стилістичному плані, але при цьому не відступаючи від канонів самих «Антитіл», тобто - при якихось більш сучасних синтезаторних партіях, ударних партіях, хотілося залишити класичні гітарні соло і класичні структури пісень, тому що це все дуже близько нашим людям, багато з яких виросли на хорошій західній музиці».

Зводив альбом Дмитро Хомулко «Bobina records». З Дмитром «Антитіла» розпочали свою співпрацю з альбому «Все красиво» і з цього моменту зведення композицій група довіряє виключно йому.

Тарас Тополя: «Ще два місяці тому було складно повірити, що ми встигнемо випустити новий альбом. Дуже щільний графік ставив під сумнів наші плани, але весь творчий потенціал, накопичений за два роки, просто виплеснувся з нас в студії. Кожен день ми створювали і творили. Експериментували, додавали і видаляли, будували і ламали. Іноді все з початку, але головне - в кайф. Все відбувалося на одному диханні. Пісні дуже різні, деякі - кардинально протилежні за емоціями. "Сонце" - це звичні «Антитіла», але в якісному новому саунді. Ми експериментували, але завжди дотримувалися тих основ, за які нас полюбили шанувальники - зміст, чесна лірика, драйв. Альбом бажано прослухати за один раз, повністю від першої до останньої пісні. Нашій країні потрібно зараз щось світле і гаряче, щоб рухало нас вперед. Хочеться дати людям в цей непростий період якусь надію».

Вже сьогодні альбом «Сонце» доступний на офіційному сайті групи, він включає в себе 9 композицій, три з яких вже стали відомими: «Люди як Кораблі», «Танцюй» і «Одинак». Альбом виходить у двох різних місцях - CD і Флеш карта в упаковці DigiPak. Власникам альбому на Flash-карті доступний ексклюзивний контент.Нагадаємо, що з лютого 2017 року стартує великий всеукраїнський тур «Сонце», на підтримку нового, однойменного альбому. «Антитіла» відвідають понад 35 міст України та, крім нових пісень, шанувальники зможуть почути улюблені треки з минулих альбомів.


    
Дізнайтеся більше про: Антитіла

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: