Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Легендарні «Брати Гадюкіни» отримають нагороду YUNA 2018 «За особливі досягнення»

Легендарні «Брати Гадюкіни» отримають нагороду YUNA 2018 «За особливі досягнення»


Вручення статуетки YUNA культовому гурту Брати Гадюкіни відбудеться 26 лютого на головній сцені країни – в Палаці «Україна» в рамках сьомої щорічної музичної церемонії нагородження премією YUNA.

Щороку YUNA вручає спеціальну нагороду «За особливі досягнення», переможець якої відомий завчасно. Володарем стає артист, чий вплив на українську музику значущий і незаперечний.

Як повідомляє агенція YULA, цього року експертна рада оцінила досягнення легендарного гурту Брати Гадюкіни. Вручення статуетки YUNA культовим музикантам відбудеться 26 лютого на головній сцені країни – в Палаці «Україна».

Стежити у прямому ефірі за нагородженням музичною премією YUNA можна буде на телеканалі Прямий та на сайті MEGOGO. Червону доріжку покаже ТСН.Live у прямій трансляції на офіційній сторінці у Facebook.

Нагадуємо: легендарний рок-гурт Брати Гадюкіни з’явився на зламі епох, в 1988 році. Це саме ті розбишаки, що показали всьому світу і, в першу чергу, самим українцям, що україномовна рок-музика може бути цікавою та дотепною. Вони, без сумніву, стали тим фундаментом, з якого почала розвиватися українська рок-музика.

Легендарні «Брати Гадюкіни» отримають нагороду YUNA 2018 «За особливі досягнення»


Брати Гадюкіни – це панк, блюз, реґі, фольк, рок-н-рол, галицький колорит, тотальний стьоб та запальний драйв. Це безліч концертів та фестивалів у всьому світі. За час свого існування гурт випустив 5 студійних альбомів, 4 концертних альбоми та 2 збірки хітів, серед яких Файне місто Тернопіль, Наркомани на городі, Було не любити, 117 стаття, Звьоздочка моя, Дівчина з Коломиї, Жовті стрічки, Карпати та інші.

Величезною втратою в 2009 році стала смерть лідера Братів Гадюкіних – Сергія Кузьмінського. В пам’ять про нього у 2011 році гурт знову зібрав найбільший український концертний зал для триб'ют-концерту Я вернувся домів за участю кращих українських (і не тільки) рок-груп. На підтримку цього концерту був записаний триб'ют-альбом.

У 2013 році музиканти спільно ухвалили рішення повернутися. І видали новий альбом Made in Ukraine. У 2014-2015 роках Брати Гадюкіни провели всеукраїнський тур на підтримку альбому, долучившись до збору коштів на допомогу постраждалим в зоні АТО, переселенцям та пораненим.

Зараз Брати Гадюкіни працюють над наступним альбомом і активно концертують.


    
Дізнайтеся більше про: Брати Гадюкіни

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: