Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Арсен Мірзоян зіграв концерт для маленьких шанувальників - дітей, що перемогли рак

Арсен Мірзоян зіграв концерт для маленьких шанувальників - дітей, що перемогли рак


Благодійність - риса характеру, яку мають майже всі українські музиканти. Але дехто використовує це заради просування свого іміджу, а дехто робить це тихо, непомітно і для себе. Співак Арсен Мірзоян, на щастя, відноситься до останньої категорії. Він допомагає тим, хто справді має потребу в цьому, але не дуже любить привертати до цього увагу.

Однак, повз цей випадок складно пройти, тому що він ілюструє факт існування позитиву, добра та надії у майбутнє. Мірзояна та його команду благодійний фонд "Запорука" запросив зіграти невеликий акустичний концерт для діточок, або, як його назвали організатори, "Тихий концерт". Локація - "Табір Переможців".

Це табір справжніх переможців. Але не в олімпіадах з математики чи у біговому марафоні. Там проводять своє літо діти, які зіткнулися у своєму житті з тим, з чим не ніколи не мали справи навіть наймогутніші та найсильніші дорослі - з онкологічними захворюваннями. Але вони змогли, грубо кажучи, покласти рак на лопатки та продовжити своє життя з великою посмішкою на обличчі.

Арсен був приємно здивований, коли побачив серед вихованців табору дітей, яких він підтримував у боротьбі з хворобою декілька років тому. Наприклад, там був львів'янин Владик Балакунець, який три роки тому здійснив свою мрію - зустрітися з Арсеном особисто.Тепер йому 12 та Владик зустрів співака знов, але при більш добрих обставинах. Або Віка Соловьйова - дівчинка, заради якої Арсен пробіг благодійний марафон. Йому та іншим учасникам вдалося зібрати кошти на ендопротез для Віки, яка тепер може радіти життю.

Команда Арсена приїхала лише з електроустановками для басистів, однак нових музикантів Мірзоян знайшов серед дітей, які прийшли його послухати. Під час лікування один хлопчик навчився грати на укулеле, і тепер освоїв новий інструмент, грав з командою на перкусії!. Після невеличкого шоу, співак влашував велике афтерпаті, де всі співали не тільки його пісні, але й на замовлення.

"Я давно співпрацюю з фондом Запорука і роблю це лише тому, що я це можу. Я не примушую себе, я не виношу це в загал. Добре коли це помічають і мій випадок стане для когось прикладом. Не хочу працювати для галочки. Я просто роблю, що можу. Іноді мені легше допомогти грошами ніж влаштовувати благодійні заходи, а іноді мені хочеться, щоб суспільство звернуло увагу на потреби, тих хто чекає по допомогу. Для мене важливий результат, а не сума зібраних грошей. Тішуся Гаріком Корогодським, він зробив благочинність модною. Хочеться, щоб люди були добрішими і частіше звертало увагу на проблеми в суспільстві.”,- коментує співак.

Це був не просто вечір з прихильниками. Це був вечір з дітьми, які стали частиною його біографії, які отримали його підтримку тоді і отримують її тепер. Він не був гостем – він приїхав до своїх.

    
Дізнайтеся більше про: Арсен Мірзоян

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: