Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Гурт MARU випустив новий альбом POMPIDOU

Гурт MARU випустив новий альбом POMPIDOU


Лонгплей є другим за рахунком і складається з 10 треків. Раніше колектив презентував три сингли: КОЛИ ТИ Є, MANIFEST і NEZEMNE, які також увійшли до другого альбому.

У MARU, як і в паризькому центрі сучасного мистецтва POMPIDOU, є кілька поверхів: кінозал ілюструє кінематографічність музики, бібліотека -
літературний підтекст, класичний живопис та імпресіонізм як консерваторну і джазову освіту, і, звичайно, сучасне мистецтво - те саме авангардне звучання, яке притаманне музиці MARU. Також, саме сучасним мистецтвом надихалися творці альбому. Все це і обумовлює назву POMPIDOU.

"Назва POMPIDOU - це наша музична паралель з музеєм, який представляє живопис, скульптуру, фото і різні інсталяції сучасних художників. Наш альбом - це свого роду "Картинки з виставки" (фортепіанна сюїта Модеста Мусоргсокого - прим.), тільки не з музею Помпіду, а з наших почуттів, вражень і смаків."- говорить Денис Дудко, саундпродюсер проекту.

Пісні другого альбому за формою стали більш лаконічними, не втративши при цьому глибини свого змісту. Всі композиції, за винятком однієї, написані українською мовою.«Якщо в першому альбомі деякі пісні виростали місцями в 'симфонічні' форми, то тут все простіше, в хорошому сенсі слова. Але при цьому художність залишилася, і ми додали більше електронних засобів виразності» - говорить Денис Дудко.


Альбом вже доступний в мережі: iTunes та Google Play


    
Дізнайтеся більше про: MARU

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: