Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Тоня Матвієнко піснею зірвала гучні оплески прикордонників США

Тоня Матвієнко піснею зірвала гучні оплески прикордонників США


Постійний сум за рідною землею - стан, який не побажаєш нікому. Багато українців поїхали з країни з різних обставин та не можуть повернутися, незважаючи на своє велике бажання. Хтось через нові можливості, а хтось так - без якогось плану, але з надією на швидкий пошук кращої долі.

Коли у якусь іноземну країну приїжджають українські митці - це свято для людини, яка ніби й асимілювалася, але все ж не хоче втрачати зв'язок із своїм корінням. Співаки, театрали, поети - всі мають великий успіх серед емігрантів. Навіть більше - їх завжди приймають втричі гарячіше, ніж в Україні.

Співачка Тоня Матвієнко не стала винятком з цього правила. Минулого тижня, 6 жовтня, вона дала великий концерт для діаспори у місті Пассейк, яке знаходиться у штаті Нью-Джерсі. Місто невеличке, але в ньому знаходиться великий український осередок, існує спілка української молоді, церква та школа Святого Миколая та навіть власний футбольний клуб "Карпати".

Тоня Матвієнко піснею зірвала гучні оплески прикордонників США


Тому не дивно, що концерт Тоні пройшов із аншлагом. Всі квитки були розпродані за тиждень до події. Співачка приїхала і виступила на зустріч за назвою "Львівська кава у Пассейку", що вже натякало на домашню, навіть родинну атмосферу. Матвієнко виконала для українців "Ой, верше, мій верше", "Квітка-душа", "Коханий" легендарної Квітки Цисик та інші пісні. Після концерту Тоня декілька годин спілкувалася зі своїми співвітчизниками та розповідала про сучасну Україну, про яку не прочитаєш в Інтернеті.

Тоня Матвієнко піснею зірвала гучні оплески прикордонників США


Але, яка подорож без кумедних випадків? Щоб потрапити у Пассейк Тоні довелося доказати не словом, а ділом, що вона співачка. У аеропорту прикордонник спитав мету візиту та рід діяльності. Тоня відповіла, що вона українська співачка.

Прикордонник мав сумніви та попросив її заспівати для доказу. Тоня не розгубилася та виконала уривок пісні своєї легендарної мами, Ніни Матвієнко, "Ой, летіли дикі гуси". Виступ справив таке враження на робітника служби, що той покликав свого колегу та попросив заспівати ще раз. Другий імпровізований виступ Матвієнко зірвав настільки гучні оплески, що Тоня й досі не може визначитися, хто аплодував за ці дні найгучніше - наш глядач чи американські прикордонники.

Тоня Матвієнко піснею зірвала гучні оплески прикордонників США

    
Дізнайтеся більше про: Тоня Матвієнко

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: