Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

СКАЙ у тебе вдома. Легендарний гурт виступив онлайн

СКАЙ у тебе вдома. Легендарний гурт виступив онлайн


Легендарний український рок-гурт СКАЙ виступить спеціально для шанувальників UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL. Концерт відбувся 3 квітня о 19:00 в
унікальному форматі онлайн-концертів UNDERHILL MUSIC TV.

Тернопільський гурт СКАЙ прогримів на всю країну 2006 року після виходу хіта «Тебе це може вбити», який одразу ж увійшов до списку найкращих українських рок-балад. Із тих пір і до цього дня колектив залишається одним із головних рок-гуртів країни, та постійно радує прихильників новими альбомами. Останній із них вийшов 2018 року та отримав назву «Рідкісні птахи».

Концерти СКАЙ – це завжди заряд енергії, поєднаний із мелодійністю та ліричністю. Їхня музика міксує в собі найкращі напрацювання британського року із мелодійністю, притаманною українській мові.

Концерт гурту СКАЙ на UNDERHIL MUSIC TV:


UNDERHILL MUSIC TV – це унікальний формат онлайн-концертів. Артисти виступають із професійною звуковою та світловою апаратурою. До того ж, цей формат дозволяє глядачеві відчути себе навіть ближче до артиста, ніж на звичайних виступах. В ході таких вечірок можна отримати призи, або взяти участь в аукціоні, задати запитання або іноді навіть замовити улюблені треки музикантів.

Наразі на UNDERHILL MUSIC TV вже зіграли: DJ Lutique, MalYar, Kolya Liner, Vlad Yaki, Fellmark, Lirity, Vlad Jet. А також виступив зі своїм гуртом та зірковою гостею - Тонею Матвієнко, співак Арсен Мірзоян. Минулого разу свої сети презентували гурт [O], Олег Скрипка та Фагот із ТНМК!

До онлайн-вечірок можна долучатися активно, коментувати, лайкати та задавати запитання. Або ж увімкнути їх як супровід до буденних справ. У будь-якому разі,
прямий ефір зробить ваш домашній вечір набагато яскравішим!

UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL – це український фестиваль танцювальної та поп-музики, що проходить на території аеродрому, в селі Підгір‘я, Івано-Франківської області. Фестиваль вперше відбувся у червні 2019 року. Подивіться як це було:


    
Дізнайтеся більше про: Скай, UNDERHILL

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: