Авторизація
 
  • 17 травня: Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем’єрою трисерійної казки про гуцулів 
  • 17 травня: Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 

Мар’яна Савка подолала ковід і презентує чуттєве лірик-відео «Ваніль, кориця і шафран»

Мар’яна Савка подолала ковід і презентує чуттєве лірик-відео «Ваніль, кориця і шафран»


Новий ролик поетеса, видавчиня і лідерка гурту «Мар’яничі» присвятила жінкам, які потерпають від ейджизму

Цьогорічні весна та літо видалися для поетеси, головної редакторки «Видавництва Старого Лева» і лідерки гурту «Мар’яничі» Мар’яни Савки справжнім випробуванням. У квітні жінка захворіла на бронхопневмонію, а у липні тест діагностував ковід. На два з половиною тижні новий вірус прикув Савку до ліжка із двобічною вірусною пневмонією. «Але ліки, музика і підтримка друзів допомогли все подолати!», - зізнається поетеса та співачка. І ось повторний тест засвідчив: недуга у минулому. Тож Мар’яна, сповнена нових сил, повертається до активного творчого життя – і одразу із прем’єри напрочуд атмосферного відео на пісню від її гурту «Мар’яничі» «Ваніль, кориця і шафран».

Композиція «Ваніль, кориця і шафран» - на вірші і музику Мар’яни Савки і в аранжуванні піаніста Юрія Романіва та гітариста Сергія Гуріна - одна із перших в репертуарі гурту «Мар‘яничі». Вона ж дала і назву міні-альбому, записаного на студії FoniЯ records у Львові та виданого цьогоріч навесні. Під час карантину тріо «Мар‘яничі» дали online-концерт у підтримку своєї дебютної збірки.

Чуттєве лірик-відео на сингл «Ваніль, кориця і шафран» фільм-мейкерка Олена Чернінька зняла ще до карантину.

- Але тільки тепер змонтувала, чим підтримала мене під час хвороби, - розповідає Мар’яна Савка. - Лише рік, як ми творчо співпрацюємо з Оленою і я дуже рада, що наше бачення та жага до творчих експериментів співпадають. Хочу присвятити це відео жінкам, які потерпають від ейджизму та суспільних стереотипів у нашій країні. Будьте сильні, не дозволяйте дискримінувати себе через вік! Суспільство накладає стереотипи: це не для тебе, ти не така, тобі вже пізно! Долаймо стереотипи! Наш вік - наш безцінний досвід. І кожен вік має власну красу та силу. Робіть те, що ви хочете! Експериментуйте! Не бійтеся розпочинати нову справу! Не бійтеся знаходити в собі нові таланти! Не ставте собі рамок та шаблонів!


Переглянути відеопрем’єру від тріо «Мар’яничі» «Ваніль, кориця і шафран» можна тут:В унісон із прем’єрою синглу Мар’яна Савка ініціювала публічне обговорення теми ейджизму. Розпочала із відвертого поста на своїй сторінці у Фейсбуку:


Пост на Facebook:
    
Дізнайтеся більше про: Мар'яничі

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: