Авторизація
 
  • 17 травня: Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем’єрою трисерійної казки про гуцулів 
  • 17 травня: Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 

Від HR-менеджера до співачки: Maria Voss презентувала дебютну композицію «Квітами»

Від HR-менеджера до співачки: Maria Voss презентувала дебютну композицію «Квітами»


Українська співачка Maria Voss презентує свій дебютний сингл «Квітами». Про цю творчу професію співачка мріяла з самого дитинства, спостерігаючи за артистами з екрана телевізора.

Maria Voss завжди прагнула до сольної кар'єри співачки, але наші популярні в суспільстві стереотипи про те, що музикою не можливо заробити на життя, породжували невпевненість і багато сумнівів при виборі свого професійного шляху. Саме наші стереотипи змусили співачку опановувати в університеті професію HR-менеджера. Розуміючи, що навряд чи професія HR-менеджера сенс всього життя, Maria Voss паралельно займалася вокалом з педагогами, розвивалася та готувала себе до сольної кар’єри.

Пісня «Квітами» - про таємничі почуття, справжні емоції, які надихають. Вона про сокровенні відносини, без демонстрації любові на показ і розголошення особистих таємниць, про які повинні знати тільки закохані.

Від HR-менеджера до співачки: Maria Voss презентувала дебютну композицію «Квітами»


“Створювати та випускати свою першу пісню, дуже хвилюючий момент. І оскільки, це моя дебютна пісня, можна сказати, що я ознайомлююсь з професійним процесом. Не все виходило так, як хотілося. Щось змінювалося, щось доопрацьовувалось до бажаного результату”, - розповідає Maria Voss.

Maria Voss в пошуку свого музичного стилю - перші спроби, експерименти та новий виклик самій собі. Пісня «Квітами» створювалася в Дніпрі талановитими автором та композитором. Фінальна версія композиції була створена в тандемі з одним із київських саунд-продюсерів. Зарядивши композицію, емоційною енергією всієї команди.

“Особисто мене захоплюють молоді виконавці, які не бояться експериментувати та створювати щось унікальне, проявляти себе і нести в маси свою творчість. Чому б не бути однією з них”, - доповнює Maria Voss.

Разом з дебютним синглом, співачка презентувала лірик-відео з ніжним образом. В образі було використано велику кількість квітів, що дуже сильно гармоніювало з тематикою композиції.

Слухайте дебютну композицію Maria Voss «Квітами» на YouTube:


    
Дізнайтеся більше про: Maria Voss

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: