Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Шалені танці та африканські мотиви у синглі Sysuev «Гучний Двіж»

Шалені танці та африканські мотиви у синглі Sysuev «Гучний Двіж»


Український артист Sysuev повертається з новим танцювальним синглом «Гучний Двіж», який ідеально впишеться у ваш плейлист.

Артист зізнався, що останні місяці присвятив ретельним дослідженням африканської музики й серйозно нею надихнувся. У новому синглі застосовано традиційні ударні інструменти, під які африканські племена стрибають біля багаття, щоб викликати дощ. У якості семплів чутно ритуальні вигуки шаманів та жінок, що танцюють під рівний африканський ритм і навіть бас, що йде з величезної шкіри звіра, натягнутої на дерев’яний каркас. У такий цікавий спосіб артист успішно розкриває музичну тему Африки й інтегрує її в українську танцювальну тусовку.

Сингл «Гучний Двіж» з’явився вчасно. Африканські танцювальні мотиви чіпляють і легко допоможуть забути про осінній дощ і хандру. До того ж Sysuev у тексті пісні застосував багато сучасного українського сленгу, щоб довести усім песимістам – українська мова у піснях звучить дуже стильно і трендово.

«”Гучний Двіж” - це трек, якому не обов'язково бути популярним, щоб викликати танцювальний вайб у будь-якому залі світу. Це звук музичної лихоманки, який є всередині не тільки африканців, а й кожного з нас, українців. Послухайте, щоб упевнитись в цьому», - розповідає SYSUEV.

Візуальною підтримкою синглу виступає яскравий анімаційний ролик від команди Steambot, режисери - Joel Dos Reis Viegas та Sébastien Larroudé.

«Гучний Двіж» в YouTube:


    
Дізнайтеся більше про: Sysuev

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: