Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Камерна вечірка в рейв-клубі: GannaBaby презентували кліп «Лежебоче»

Камерна вечірка в рейв-клубі: GannaBaby презентували кліп «Лежебоче»


З моменту виходу синглу «Класні Лосіни» у червні стало відомо, що гурт GannaBaby готує новий альбом у студії Revet Sound. Диско-техно трек «Лежебоче» — це вже другий сингл з нового альбому і одразу вечірка-презентація та концерт.

Зібрати медійників у рейв-клубі та увірватися з розбитим обличчям на капоті Фіату на власну вечірку — це в стилі молодого та амбіційного гурту GannaBaby. Серед гостей були помічені музиканти Олександр Положинський, Обушенко Никита, Євген Дакіла Петрусенко, теле- та радіоведучі Коля Матросов, Іван Марунич, Ігор Зінін, організатор Сomic Con Ukraine Аркадій Медведєв, блогери Таня Папернюк та Богдан Беспалов. Ведучий вечірки — Ілля Ярема.

ЛЖБЧ (від українського слова «лежебока» — ледар, нероба) — головний герой пісні-історії. Він тусер і йому це по тязі. Йому подобається нічне життя, швидкість, розфокусування і швидка зміна картинок. Зрозуміло, що головний герой стає заручником такого лайфстайлу. Прокидатися зранку після кількох годин сну — найбільша тортура й таке небажане зіткнення з реальністю. Тому життя відбувається в режимі STAND BY ночі. І так по зачарованому колу в нікуди.

«Текст «ЛЖБЧ» — це флешбеки. Я сама кілька років тому була жорстким тусером. Перестала зависати 4 роки тому, бо в моєму житті з’явились певні амбіції щодо власної творчості. Я пам’ятаю стан, коли день за днем ти висиш вночі, спиш кілька годин на добу, ледь встаєш і йдеш на навчання, ще навіть до кінця не протверезівши. А потім знову ввечері вриваєшся у двіж. Відчуваєш, що береш від життя по максимуму! Живеш на повну! Джанк-романтика, котру споживаєш одразу, і потім нічого крім шлункових розладів не лишається. Соціальне випивання. Торгівля обличчям. Перебільшення свого «я». Фейс-контроль. Максимальний злив бабла. Життя на підсосах, зате дискотектно!», — коментує пісню її авторка та вокалістка гурту Ганна Нелуп.

Над кліпом працювала команда загадкового режисера Шах Таліфта, відомого за роботами з гуртами Velikhan, Jinjer та Дашою Астаф’євою.

«Працювалося кльово. Гарна атмосфера у групи. Мені лайк. Тречок «ЛЖБЧ», із трьох скинутих Тимуром, викликав найбільше асоціацій. Тому він і переміг у цьому нелегкому фінальному відборі. Бажаємо йому успіхів та підкорення вершин», — коментує процес зйомок режисер Шах Таліфта.


Премьера складається з 2 частин: офіційного відео та лірик-відео, який з’явиться на youtube GannaBaby 18 вересня. Головних героїв паралельної історії поєднують декорації та схожий стан. Проте офіційна версія розкриває трешову історію до кінця. Усі каскадерні трюки виконує барабанщик гурту Тимур Соловйов. А загалом у зйомках на 3 локаціях, що тривали 20 годин, було задіяно більше 50 людей.«Лежебоче» — уже шостий кліп GannaBaby. Попри те, що гурту лише 2 роки, він вже встиг зарекомендувати себе на українській сцені. GannaBaby видали EP “Лише Своє”, проїхали «Останній Перший Тур», зняли кліпи «Сумую», «Коло Кола» та Mash Up, підірвали такі фестивалі, як ЗАХІД, Koktebel Jazz Festival, Файне Місто, Рок Булава, Фестиваль Дибільної музики та Гогольфест, отримали 4 «так» від журі десятого Х-фактору і стали переможцями Koza Music Battle.

Наразі гурт готується видати перший повноформатник, дебютним синглом якого стала іронічна історія фаната музичного гурту «Класні Лосіни», трек, що одразу увійшов в плейлисти на стрімінгових платформах та активно ротується на танцювальних радіостанціях.


    
Дізнайтеся більше про: GannaBaby

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: