Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

«Відповідь to be...» презентували відео Nice day, яке зняли за 10 годин

«Відповідь to be...» презентували відео Nice day, яке зняли за 10 годин


Гурт «Відповідь to be…» випустили новий святковий кліп на пісню “Nice Day”. Ідея написати пісню та відзняти на неї кліп з новорічним настроєм з’явилася у хлопців буквально на початку грудня, коли учасники бенду зібралися для обговорення майбутніх планів гурту. «Відповідь to be…» хотіли відзняти звичайне новорічне поздоровлення для своїх прихильників. Але не змогли втримати своїх емоцій і вирішили ризикнути і записати студійний трек і відзняти на нього кліп за нереально короткий термін - одну добу.

За словами фронтмена гурту, Віталія Голуба: «Ми хотіли подарувати чудовий музичний настрій всім, хто його так потребує напередодні новорічних свят, тим більше - нам самим це було необхідно. Ми не мали бажання «напхати» кліп всілякими спец-ефектами. Адже, ідея полягала в тому, щоб задати новорічний позитив».

Тільки правильний і чіткий план допоміг в реалізації задуманого. Контроль за всіма завданнями по кліпу взяла на себе талановита режисер-постановник, і справжній друг гурту - Марія Караман, відома постановкою в театрі «Tramway» (Трамвай). На роль головної героїні запросили молоду талановиту актрису Софію Торопчину, яка чудово передала настрій даної відеороботи. А місцем зйомки стала студія «Жовтий кролик», яка за всіма заданими параметрами підходила для накопичення відеоматеріалу. Окремо від зйомок відбувався запис пісні «Nice day» на студії звукозапису.

Коли робота була зроблена, команда «Відповідь to be…» навіть не змогли повірити, що в них все вдалося і мало того, що на все пішло 10 годин, що навіть менше запланованого часу!!

Нагадаємо, що минулому році гурт «Відповідь to be…» вже радував слухачів передноворічним хітом “Crazy”, тож випуск пісень перед святами вже стає певною традицією.    
Дізнайтеся більше про: Відповідь to be…

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: