Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Новий ім’я в українській поп-музиці – BUNTARKA презентує свій дебютний сингл “Ритми”

Новий ім’я в українській поп-музиці – BUNTARKA презентує свій дебютний сингл “Ритми”


Двадцятирічна Валерія Цемко на сцені не новачок – вона співає із п’яти років, проте авторську музику наважилась презентувати лише зараз.

“Скільки я себе пам’ятаю мені казали, що сцена не для мене. Що це жорстокий світ із великою конкуренцією і потрапити до нього означає втратити себе назавжди. Багато років я боялася навіть наважитись розказати кому-небудь про свою мрію, але зараз, зробивши перший крок назустріч невідомому, я відчуваю себе неймовірно щасливою”, – ділиться враженнями BUNTARKA.

Перший трек молодої співачки – романтична балада про закоханість, чарівну та казкову. Закоханість у людину, у музику, у життя.

“Про що може писати юна дівчина? Ну звісно ж про любов! Я чудово пам’ятаю день, коли написала цей трек – це був літній вечір, я була романтично замріяна і на заході сонця мені в голову прийшли ці рядки. Це, мабуть, найатмосферніша пісня з усього матеріалу, тому заявити про себе я хочу саме нею”, – розповідає Валерія.

Ритми – перший сингл із дебютного ЕР співачки. Вже незабаром BUNTARKA обіцяє презентувати нові композиції та повноформатний альбом.

“Я дуже довго йшла до того, аби займатися музикою, яку я люблю більш за все у житті. І тепер зупинятися не збираюсь аж допоки про мене не дізнаються в усьому світі”, – запевняє артистка.


Слухайте трек “Ритми”:


    
Дізнайтеся більше про: BUNTARKA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: