Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Гурт Gild The Lily презентував кліп про психічні розлади

Гурт Gild The Lily презентував кліп про психічні розлади


Чим глибше ми занурюємось у карантин та ізоляцію, тим частіше нам доводиться вести неприємні діалоги з нашим первинним, внутрішнім фрейдівським "ВОНО".

Психологи впевнено констатують - відрив від соціуму часто провокує тривожні розлади й депресію. У розумінні пересічного громадянина, депресія - це такий дівчачий коктейль, що складається на дві треті з нудьги, треті лінощів, та прикрашений схильністю до перебільшеного драматизму. Але депресія - це хвороба, яка змінює в житті все.

Відеороботою на пісню "SORROW", гурт Gild The Lily хоче акцентувати увагу на те, що зараз, як ніколи треба бути уважним та чуйним до своїх близьких. Особливо, якщо вам відомо про їхню схильність до психічних розладів та хвороб.

“Щоб уберегти близьку людину, потрібно постійно нагадувати, що вона не одна, і що ви готові допомогти. Обов’язково, але делікатно, умовити звернутися до спеціаліста, адже лише лікар може надати правильну і необхідну допомогу”, - розповідають учасники гурту.

Текст пісні, спершу можна сприйняти за не дуже пристойну розмову перед статевим актом, з елементами фетишу та домінування. Приблизно так це і є, але діалог відбувається не між фізичними особами, а між складовими особистості кожного з нас.
Нашим "Я" - інтелектом, самоідентифікацією, уявленнями про себе, як особистості, і тим самим, тваринним "ВОНО". Це те що крокує за нами споконвіку, разом з еволюційними змінами - генетика, рефлекси, фобії.

Сингл "SORROW" доступний на усіх потокових сервісах світу, а відео доступне на YouTube-каналі гурту.

"SORROW" в YouTube:


Про гурт:
Gild The Lily - молодий колектив, якому лиш нещодавно виповнився рік. Поплававши у вакуумі жанрової невизначеності на старті кар’єри, хлопці схились у бік електронік-року. Тож, решту часу вони відточували своє звучання на кавер-версіях улюблених зарубіжних хітів та адаптації власних авторських пісень під вибраний музичний стиль.

У своїх пошуках, зі слів фронтмена гурту Слави Станішевського, музиканти крапку не ставлять і налаштовані до подальших експериментів. У свідчення тому, нещодавно вони представили повністю електронний сайд-проект під назвою "Githeli".

Не дивлячись на скромний хронометраж існування, колектив брав участь у локальних столичних фестивалях; відвідав Польщу, де підкорив сцену Музичної Академії в Кракові; дав два повноцінних сольних концерти (другий з яких пройшов "sold out"); відіграв суттєву кількість музики у збірних солянках та на приватних заходах; а крайній раз, мав честь хитати простір славнозвісного GOGOL FEST у Дніпрі.


    
Дізнайтеся більше про: Gild The Lily

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: