Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Чарівна зима: Співачка Христина Лугова розповіла історію пісні з минулого

Чарівна зима: Співачка Христина Лугова розповіла історію пісні з минулого


Після презентації альбому «Метаморфози», українська pop-jazz співачка Христина Лугова презентує пісню «Чарівна зима». Пісні Христини потрапляють в рейтинг “300 нових пісень українською мовою” за версією Karabas Live, тримаюсь провідні позиції в музичних чартах та хіт-парадах.

Пісня «Чарівна зима» була написана 11 років тому разом з другом Борисом Василишиним. Це був час перших спроб і далеких мрій про музику.

«Близько 11 років тому, ми з Борисом зібрали перший наш гурт з таких же мрійників, і пробували творити. В той рік 2009-2010 була дуже красива сніжна зима. Чарівна зима. Я її досі пам’ятаю. Натхненна всім, що було навколо мене в той час, я написала вірші й мелодію на акорди Бориса. Ми збирались друзями й розписували сценарій кліпу, який мали зняти на цю пісню.Але, як і більшість перших гуртів, ми не проіснували довго», - розповідає Христина Лугова.

Завдяки цим багатьом крокам, Христина нарешті змогла записати та презентувати пісню «Чарівна зима», про яку пам’ятала весь цей час і згадувала кожної зими.

Звісно, пісня, як і сама співачка, пережили багато метаморфоз. І сьогодні - це не пісня з минулого, вона звучить саме так, як Христина відчуває її зараз.

Нагадаємо, що нещодавно Христина Лугова презентувала альбом «Метаморфози». Реліз відтворює метаморфози, які відбулися вже і продовжують далі відбуватися зі співачкою, її життям та творчістю.

Слухати пісню «Чарівна зима» в YouTube:


    
Дізнайтеся більше про: Христина Лугова

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: