Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Гурт Ол.Ів.'Є презентує пісню «Три Троянди»

Гурт Ол.Ів.'Є презентує пісню «Три Троянди»


"В цей час, сповнений снігу, морозу, дощу, ожеледиці та інших сюрпризів зимової природи, в час світових катаклізмів та домашніх срачів, ми з Ivan Marunych хочемо подарувати вам трохи сонця, тепла, усмішок та позитиву," - написав Олександр Положинський на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Музичний проєкт Ол.Ів.’Є продовжує експериментувати. Напередодні Дня Святого Валентина Олександр Положинський та Іван Марунич презентують сингл «Три Троянди» у стилістиці шлягерів 80-х. Відеокліп знято в єгипетському місті Марса-Алам, де співаки відпочивали разом із іншими відомими артистками. Пісня і кліп мають багато пародійних відсилок до трендів сьогодення: від тікток танців до епатажних костюмів артистів. Наприклад, Олександр Положинський вперше співає у капцях в шкарпетках на березі моря.

Олександр Положинський:
«Коли пісня «Три Троянди» писалася, це була пародія на пісні такого популярного жанру. Коли робилося аранжування і пісня записувалася на студії – це була пародія на бажання багатьох артистів пародіювати у своїх творах популярні пісні – щоправда, вони це називають «використовувати референс». Врешті-решт ми зняли пародійний кліп. Тож вважайте, що пісня «Три Троянди» – це потрійна пародія».


Іван Марунич:
«В Африці ми знаходилися три тижні, тож у нас були всі можливості без поспіху зняти цю відеороботу. Але знімали все одно в останні три дні. Ми тричі прокидалися на світанку, щоб захопити «вдале» сонце і відзняти потрібні кадри. Хоча, кого ми обманюємо, просто хотіли після сніданку йти купатися у Червоному морі. Апетит приходив під час процесу: спочатку відзняли один ракурс, потім інший, потім третій. А потім ще й згадали, що разом з нами відпочивають наші колеги – чарівні співачки, яким ми і запропонували зіграти головні ролі в нашому відео. Вони радо погодилися! Хоча і після цього більше не беруть слухавку».


Кліп «Три Троянди» презентовано напередодні Дня закоханих не просто так. Якщо кожна людина, яка це читає, надішле це відео своїм колишнім – ми наберемо мільйон переглядів за кілька днів.    
Дізнайтеся більше про: Ол.Ів.'Є, Олександр Положинський

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: