Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Sysuev представляє нову R&B баладу «Танеш»

Sysuev представляє нову R&B баладу «Танеш»


У новій мелодійній пісні артист експериментує з жанрами, додає більш електронне звучання у звичний для нього R&B вайб, трохи повертаючи нас у музичну епоху початку 2000-х, коли жанр активно розвивали топ-артисти Chris Brown, Usher і Trey Songz, яких так любить артист з раннього дитинства. Sysuev дотримується цих традицій, переносячи їх в українські музичні реалії, показує цікаві вокальні ходи в першому куплеті, красиву мелодію і витончені переходи з основного голосу на фальцет у приспіві і міцний, впевнений речитатив у другому куплеті. Цікаво, що інструментальну частину для цієї балади створив один з кращих R&B бітмейкерів Лондона Acekeyz, з яким Sysuev давно дружить і створює спільні треки.

Sysuev зберігає незмінне звучання, за яке артиста цінують меломани. «Танеш» - це тонкий і ніжний трек, його варто слухати, коли ви коли закохані і глибоко переживаєте цю історію. 2020 рік був значним для артиста. Він випустив успішні сингли «Знайомі Незнайомці», «Будь на Ізі», «Гучній Двіж», «Час Іти», «Різдвяна Сторі», а також альбом «Mr. Worldwide ». Свіжим синглом «Танеш» артист всім дає зрозуміти, що не збирається зменшувати оберти і в новому 2021 році.

Візуальною підтримкою синглу виступає гарний і цікавий кліп, в якому ми можемо спостерігати історію відносин закоханої пари з несподіваними алегоріями. Прекрасно знятий кіношний ряд, цікаві алегорії, символи у кліпі досить вдало поєднуються з емоційною складовою пісні "Танеш".

Як говорить сам артист: «Новий сингл і кліп - це моя особиста історія, вона про самотнього рибалку який зайшов у глухий кут, намагаючись позбутися від усіх спогадів про любов його життя. Він оселився на маяку і рибалить кожен день, не покладаючи рук. Однак головна героїня постійно нагадує про себе і він продовжує нею марити. Цей кліп створено в колаборації з талановитим режисером Володимиром Шпаком, у головній ролі знялася відома телеведуча і блогер Олександра Шульгіна».

Дивитись кліп «Танеш» від Sysuev:

    
Дізнайтеся більше про: SYSUEV

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: