Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Sysuev «Get U Thru»: артист випустив яскравий зимовий кліп

Sysuev «Get U Thru»: артист випустив яскравий зимовий кліп


Sysuev порадував фанів R&B/Soul музики новим релізом. Нещодавно артист опублікував кліп та сингл «Get U Thru», в якому яскраво відображена емоція любові, як незвична зимова подорож. У ній артист запрошує усіх не тільки послухати цікавий трек, а й розділити його особистий досвід складних взаємин з його колишніми дівчатами. Неймовірні зимові пейзажі, романтичний настрій - все це виглядає настільки чарівно, що захоплює подих.

Вас охопив романтичний чи ви хочете його швидко створити? Мерщій дивіться цей кліп:


Сингл «Get U Thru» вже знаходиться в усіх музичних платформах за посиланням:
https://sl.onerpm.com/1688730004

Sysuev – харизматичний артист, співак і автор пісень, що створює музику із пристрастю до сучасних жанрів Hip-Hop, R&B та Electronica. Цей артист з України зумів поєднати цікаві вокальні мелодії з трендовими аранжуваннями, щоб створити музику, яку добре сприймає аудиторія багатьох країн світу.

Його творчий шлях розпочався з перемоги у конкурсі «Розкрутка», що був проведений музичним телеканалом Music Box UA три роки тому.

Після цього Sysuev випустив дебютний альбом «MmrZ» та окремі сингли, музичні відео, що сприяли подальшому творчому розвитку і просуванню артиста в Україні і за кордоном.

Зазначені релізи артиста були тепло зустрінуті музичними критиками, журналістами, блогерами різних країн: Tune Collective, Kaboom Magazine, MTV Rock, M2, Rapbully, Karabas Live, Thisis50, LiRoom, iHeartMusic, UA Music, Fox News, Telegid, Ratingsgamemusic, Wu-world.

Нещодавно Sysuev отримав важливу перемогу на фестивалі Kyiv Music Days у номінації «Вибір НСК Олімпійський». Також артист виступив на відомих музичних фестивалях Atlas Weekend, Hedonism, Білі Ночі, Koktebel та футбольному матчі Ліги Чемпіонів на НСК Олімпійський.

У червні цього року Sysuev має успішний реліз ЕР-Альбому «Good Life» та окремих синглів, кліпів, які наразі активно обговорюються іноземними музичними експертами та блогерами.

    
Дізнайтеся більше про: Sysuev

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: