Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

«Країна дітей»: Океан Ельзи feat. alyona alyona заспівали разом

«Країна дітей»: Океан Ельзи feat. alyona alyona заспівали разом


1 червня 2021 року Океан Ельзи випустили нову пісню за назвою “Країна дітей” за участі реп-виконавиці alyona alyona на вірші відомого українського поета Сергія Жадана.

Дивитись Океан Ельзи feat. alyona alyona «Країна дітей» на YouTube:

Слухати «Країна дітей»:https://backl.ink/oekrainaditey

«Країна дітей» - присвята дітям України, які постраждали внаслідок війни, збройних конфліктів, терактів. Прем’єра до Міжнародного дня захисту дітей – це нагадування, що, перш за все, діти потребують захисту від вчинків дорослих, від їх безвідповідальних та жорстоких рішень.

Наприкінці 2020 року Сергій Жадан запропонував Святославу Вакарчуку створити пісню на його вірш, присвячений пам’яті Данила Дідіка, хлопця, який у 2015 році загинув у Харкові внаслідок теракту під час Маршу єдності.

Сергій Жадан: «Для мене це дуже приватна пісня. Попри те, що в ній йдеться про речі, які стосуються нас усіх. Надто щемкою є тема дітей, які мусять робити вибір, які прикривають собою дорослих, які, проростаючи в небо, фактично це небо над нами тримають. Мені дуже б не хотілося, щоби ця композиція сприймалась пафосно. Вона про речі болючі, але такі, що дають надію. Передусім це пісня, звісно, про любов».

Лідер Океану Ельзи одразу погодився, бо текст - пронизливий і точний - просто не може залишити байдужим. Вакарчук написав композицію в дуже нехарактерній для себе манері.

Святослав Вакарчук: «В останні пів року я почав вивчати гіп-гоп культуру і класичний реп початку 90-х. І спробував уявити, щоби було, якби я читав. Так і записав демо. А потім в мене з’явилася ще одна ідея: саме на цю пісню зробити дует з alyona alyona, тому що вона не тільки нове і актуальне покоління, але вона ще й мала стосунок до дітей, бо була вихователькою в садку і відчуває цю тему, як ніхто інший».

Також Альона написала свою частину тексту, який читає в треку.

alyona alyona: “Святослав розказав мені, що є чудовий вірш, написаний Сергієм Жаданом і то буде новою піснею ОЕ. Він награв на піаніно мелодію, наспівав текст, і кожен рядок, кожна нотка запали мені в душу. Я з великим задоволенням погодилася на те, щоб записати цей фіт, адже така тема мені близька. Серед моїх підписників є дуже багато дітей з різних регіонів країни, зокрема тих, які вимушені були покинути східну Україну. Для мене велика честь сказати кілька слів про них, висловити їм свою підтримку і слова вдячності саме в тій манері, в якій я це вмію робити найкраще - присвятити трек”.

Процес роботи над піснею був настільки інтенсивним, що виникла ідея записати і випустити одночасно дві версії пісні Океану: оригінальну версію ОЕ та стилістично іншу версію від alyona alyona.

Святослав Вакарчук: «В результаті творчих пошуків вирішили зробити дві версії пісні. Одну версію оригінальну, “океанівську”, на яку ми з Віктором Придуваловим і Ярославом Пілунським зняли відео. А другу, гіп-гоп версію, зробила команда Альони. У ній зовсім інший біт, вона м'якша і використовує мою ліричну музику».

Обидві версії вийшли на стрімінгових платформах 1 червня. А відео Океану Ельзи та лірік відео alyona alyona – на YouTube-каналах музикантів відповідно.

Відео до пісні відзнято на початку травня у місті Лисичанськ на сході країни. Ідея відео належить Святославу Вакарчуку. Головними героями стали діти від 8 до 13 років, які проживають там. Режисер Віктор Придувалов. Оператор-постановник Ярослав Пілунський.

Відео "Країна дітей" Океан Ельзи feat. alyona alyona:


За спільним рішенням виконавців, кошти з монетизації будуть передані на благодійність.
Зокрема, Океан Ельзи свою частину направить на благодійний проект «Жовтий автобус», мета якого - творча освіта та створення умов для інтелектуального і творчого розвитку дітей, насамперед – дітей сходу України. Адже ніщо так не формує свідомість дитини, як творчість, яка привчає до незалежного, критичного, креативного мислення більше про проект >>>

alyona alyona планує передати свою частину коштів на допомогу дітям з орфанними хворобами, потреби яких добре знає, бо весь 2021-й присвятила допомозі цим дітям.

Окрім того, Океан Ельзи вперше випустить NFT на фрагменти пісні «Країна дітей», кошти від продажу яких будуть також передані на благодійність більше про випуск NFT >>>

***
Океан Ельзи - Країна дітей (feat. alyona alyona)
Океан Ельзи version
Слова Сергій Жадан, Альона Савраненко
Музика Святослав Вакарчук
Виконання Океан Ельзи feat. alyona alyona
Запис та зведення studio Boutique 888
(інженер зведення та запису Ігор Пригоровський, інженер запису Олександр Зюзін-Зінченко)
Мастеринг Bob Ludwig, Gateway mastering studio
Продюсування Мілош Єліч, Святослав Вакарчук
Програмування Денис Глінін, Денис Дудко, Мілош Єліч
Гітара Владімір Опсеніца, Мілош Єліч
Синтезатор Денис Дудко, Мілош Єліч


Океан Ельзи - Країна дітей (feat. alyona alyona)
alyona alyona version
Продюсування Стас Чорний
Запис та зведення Стас Чорний, Олександр Зюзін-Зінченко
Мастеринг Стас Чорний
Слова Альона Савраненко, Сергій Жадан
Музика Святослав Вакарчук
Аранжування, гітарний риф Стас Чорний, Андрій Вдовиченко
Виконання Океан Ельзи feat. alyona alyona

Над відео Океану Ельзи працювали:
Режисер Віктор Придувалов
Оператор-постановник ЯрославПілунський
Технічний директор Денис Рубан
Креативний продюсер Євгенія Яцута
Виконавчі продюсери Антоніна Патраманська, Яна Южаніна
Фотограф/making of Олена Божко
Оператор making of 2 Луніна Олександра
Грим Ілюха Вікторія
Стиль Діана Фонарьова
Кейгрип Кособуцький Євген
Освітлювач Мохов Андрій
Механік камери Кирило Нікрашевич
Постановник Дмитро Неживий
Особлива подяка: Patriot Rental House, Цивільно-військове співробітництво Сухопутних військ України, Відділ освіти Лисичанської міської Ради, Лисичанська ЗОШ №26, Лисичанська ЗОШ №30

    
Дізнайтеся більше про: Океан Ельзи alyona alyona

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: