Авторизація
 
  • 18 вер: Вперше за два роки: переможець «Х-фактору» презентував новий ліричний хіт 
  • 17 вер: Піаніст-віртуоз Євген Хмара виступить з камерним концертом у Caribbean Club 
  • 16 вер: Всеволод Мірчук - Я тобі галантно не вклонюся 
  • 14 вер: Вперше! Оксана Муха везе «Найгарніші пісні України» у Маріуполь, Краматорськ та Сєвєродонецьк! 
  • 13 вер: Друга ріка презентує «Останню» пісню 

Фіналістка відбору на Євробачення презентує трек про внутрішню гармонію та свободу

Фіналістка відбору на Євробачення презентує трек про внутрішню гармонію та свободу


Українська співачка ERIA презентує свій новий трек «Вогонь», головне послання якого – необхідність обміну позитивною, теплою енергетикою між людьми для збереження внутрішньої гармонії.

Історію створення композиції співачка описує так: «За день до створення цієї пісні я була на святкуванні Дня народження журналу VIVA і спілкувалася з багатьма артистами, творчими людьми. І я побачила, як у них горять очі, які вони натхненні своїми ідеями, планами на майбутнє, як підтримують один одного. Вже наступного дня я поїхала в тур по Україні з концертами французького шоу «Rock Opera Mozart». І в ту ж ніч у готелі, у перерві між концертами з’явилась основна мелодія пісні «Вогонь» та її текст. Аранжування зробив талановитий музикант Микита Горшков, який працював і над попередньою прем’єрою – треком «Lilith». Пісня «Вогонь» об’єднує звучання етнічних інструментів та інді стилю, є легкою і зрозумілою кожному, при цьому не втрачаючи свій глибокий зміст. Послухати трек можна як на офіційному YouTube-каналі ERIA, так і на всіх цифрових платформах – Apple Music, Spotify та інших.

«Ідея пісні прийшла до мене під час вивчення енергетичних практик древніх мольфарів, - наголошує співачка. - Мольфари вірили, що у кожного в душі палає його внутрішній вогонь, і простір, який охоплює цей вогонь, дарує нам приємне відчуття затишку, спокою, єднання з навколишнім світом».
Нагадаємо, ERIA була фіналісткою популярного ТБ-шоу «Х-Фактор», національного відбору на Євробачення-2018 (у складі проекту VILNA), а також учасницею «Голосу країни 2021» у складі команди MONATIK. Планує брати участь у відборі на Євробачення-2022.    
Дізнайтеся більше про: ERIA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: