Авторизація
 
  • 03 гру: Альтерего Довгого Пса: фронтмен Ціни Ритму презентував роботу «Чілений Кіт» 
  • 30 лис: ZAKHAR презентує останній сингл перед альбомом 
  • 27 лис: Нова відеоробота від гурту Фіолет 
  • 27 лис: Sysuev презентує осінню R&B баладу для дівчат 
  • 26 лис: Перша дата великого Світового туру ОЕ на підтримку нового альбому 

Київський електронний продюсер та вокалicт гурту Tunelilisu, презентував експериментальний анiмацiйний відеокліп та сингл - "Voyager"

Київський електронний продюсер та вокалicт гурту Tunelilisu, презентував експериментальний анiмацiйний відеокліп та сингл - "Voyager"


Андрій Кунін, київський електронний продюсер та вокаліcт, презентував дебютний сингл та анімаційний відеокліп - "Voyager".

"Voyager" - це дебютний сингл та анімаційний кліп Андрія Куніна - електронного продюсера та учасника дуету Tunelіlіsu з Києва. Експериментальний реліз досліджує теми міжзоряної відстані, науково-фантастичної романтики та сприйняття сновидінь.

Назва походить від космічної програми NASA "Вояджер", запущеної в 1977 році для вивчення зовнішньої Сонячної системи та міжзоряного простору за межами геліосфери Сонця. Реліз складається з трьох треків: відео-сингл "Voyager" і два інструментальних - "Postupovo" та "Nіmsay".

"Для створення свого звуку я записав синтезатори, електроакустичну гітару, семпли індійського вінілу та регілійної радіо-трансляції, які згодом були перетворені на флейту, трубу та саксофон за допомогою машинного навчання від Google Research. Музичне відео та обкладинку до синглу зробив, використовуючи свої колажі, малюнки, а також 3D-анімацію та генеративну графіку."
"Деякі частини треків мають багатолітню історію моїх електро-акустичних експериментів. Я би хотів викликати у слухача відчуття подорожі - у пам'яті, часі, просторі, та звуковому спектрі."


У цьому році інший проект Андрія - електро-акустичний дует Tunelіlіsu випустив дебютний EP, кліп та декілька синглів. Зараз Андрій та Ханна розробляють нові треки.


    
Дізнайтеся більше про: Tunelilisu, Андрій Кунін

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: