Авторизація
 
 • 15 січ: Музикант та композитор Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”. 
 • 13 січ: MARIANA презентує свою україно-американську колаборацію 
 • 13 січ: SECRET FORÉST: Холодні тумани сховали твої Океани... 
 • 13 січ: Любов і музика у другому трейлері української комедії «Найкращі вихідні» 
 • 10 січ: «Мене слухають баби, але я не Саша Бо» Шугар провокує блогерку у новому релізі 

Звуки Чорнобиля: Продовження проєкту з виступами артистів у Зоні Відчуження

Звуки Чорнобиля: Продовження проєкту з виступами артистів у Зоні Відчуження


Восени 2020 року українські та міжнародні музиканти GusGus, KAZKA, “Вагоновожатые”, ATOMIC SIMAO, TELEPOPMUSIK, Bjarki, Dub FX, Сергій Міхалок, Олександр Чемеров, Стасік, KRUTЬ об’єдналися у тематичний проєкт Валерія Коршунова — “Звуки Чорнобиля” заради культурного переосмислення однієї з найбільших трагедій світу.

Цьогоріч шестеро українських та зарубіжних електронних виконавців презентують шість нових композицій для “Sounds of Chоrnobyl. vol. 2: Radiation” та зіграють живі виступи у Зоні Відчуження за підтримки Українського культурного фонду.

Унікальною особливістю проєкту є те, що в основу кожної композиції музикантів закладені характерні звуки Чорнобильської зони: тріск дозиметра, скрип оглядового колеса, шум рудого лісу, відлуння, гуркіт течії та навіть звуки зсередини Чорнобильської АЕС, що були записані автором проєкту ще у 2018 році.

“Головна наша мета — нагадати, що Зона Відчуження не повинна стати зоною забуття, і ми використовуємо для цього найзрозумілішу мову — мову звуків та музики — коментує Валерій Коршунов, арт-куратор проєкту, продюсер та автор аудіобібліотеки “Звуки Чорнобиля”, — кожна композиція альбому передаватиме унікальне звучання місць, які не можна забути”.


Подивитися всі кліпи зняті минулого року можна на YouTube

Електронні артисти “Sounds of Chоrnobyl. vol. 2: Radiation” також відвідають Чорнобиль, але цього разу ще й зіграють живі електронні виступи просто неба. На унікальних подіях будуть присутні ліквідатори та постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС.

Ми ж з вами побачимо ці виступи в сучасному форматі онлайн-трансляцій на Youtube, з елементами комп'ютерної графіки та доданої реальності. Перелік артистів, поки зберігається у таємниці.

Цікаві факти про “Звуки Чорнобиля”:
 • Проєкт вже отримав чималу підтримку в соцмережах YouTube та Facebook — 1 700 000 та 1 000 000 переглядів відповідно
 • Понад 300 публікацій в провідних українських та міжнародних медіа
 • “Звуки Чорнобиля” увійшов у підбірки найкращих альбомів 2020 року на думку музичних журналістів та експертів

Було знято документальну стрічку про створення проєкту, яку презентували на каналі Телебачення Торонто напередодні роковин аварії цього року, яке можна переглянути просто зараз:Охочих дізнатися більше новин проєкту запрошуємо у соціальні мережі Instagram та Facebook. Прослухати альбом можна у вільному доступі на платформах Spotify, Apple Music і Youtube Music, або на колекційний вініл платівці з AR-технологією доданої реальності.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Центру організаційно-технічного та інформаційного забезпечення УЗВ та за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Національного Музею Чорнобиль, МГО «Центр ПРИПЯТЬ.ком», МГО «Європейський Інститут Чорнобиля» та проєкту ARTEFACT.

Посилання на кліпи всіх артистів:
GusGus & Bjarki - Chernobyl [Sounds of Chernobyl]


Вагоновожатиє - Касета [Sounds of Chernobyl]:


СТАСІК - Не відводь очей [SoundsOfChornobyl]:


KRUTЬ - Кімната [Sounds of Chornobyl]:


KAZKA x RUNSTAR - Острів [Sounds of Chernobyl]:


ATOMIC SIMAO — Ghost City [Sounds Of Chernobyl]:


Міхалок & Чемеров — Чорнобиль форева (Кузьма Скрябін cover) [Sounds of Chernobyl]:


    

Додати коментар
 • Сьогодні
 • Читають
 • Коментують
Заголовки:
Читайте про: