Авторизація
 
  • 24 травня: Гурт GG ГуляйГород згуртовує людей новою роботою «Ой Весна, Весна» 
  • 24 травня: ВАСЯЯН анонсував новий сингл «ММ» для меломанів 
  • 24 травня: Tom Soda випустив футуристичне відео на народний хіт «Черемшина» 
  • 21 травня: Чи правдиво Шугар заспівав про українське село? 
  • 21 травня: Співак GREMO презентує відеокліп American Ukrainian, відзнятий у місцях бойових дій 

На честь 30-ої річниці незалежності країни співачка DIANA презентує новий сингл «Незалежні»!


На честь 30-ої річниці незалежності країни співачка DIANA презентує новий сингл «Незалежні»!


DIANA святкує 30-річчя рідної країни та презентує пісню "Незалежні"!

DIANA презентує новий трек "Незалежні", який присвятила рідній країні. «Я б дуже хотіла подарувати цю роботу саме «Незалежним», які люблять свою землю так само, як я, які вірять у зміни, та готові «лупати сю скалу», - каже DIANA.

Нова пісня «Незалежні» приурочена до 30ї річниці незалежності України. «Я мрію, аби пісня «Незалежні» надихала, окриляла! Аби кожен «приміряв» її на себе. Я переконана, що ми маємо достатньо сил та потенціалу, аби відходити від радянських «норм» та думати відкритіше! Не ділити світ на чорне та біле, не вішати на людей ярлики, мислити критично, вміти аналізувати. Мені дуже хочеться, аби українці цінували свою культуру, мову, своє коріння, аби не губились в запозиченнях та порівняннях з іншими!» Варто зазначити, що цей реліз створено в колаборації зі студією Shockwave Music. «Коли я принесла пісню на Shockwave Music, ми одразу вирішили, що вона має побачити світ саме на ювілейний День незалежності, адже це така важлива дата для кожного українця! Я дуже рада, що Shockwave Music мене підтримали!

«Незалежні» хотілось зробити максимально зрозумілими для молоді, але й так, аби трек знайшов відгук в серцях старшого покоління. Я вклала всю свою душу та трепет у цю роботу, і найбільше моє бажання - аби ця пісня запала вам у душу так само, як мені! - коментує співачка.

Нагадаємо, що дебютний трек співачки «Танцюй» отримав широку підтримку радіостанцій всієї країни, реліз «Принцеса» завоював першу сходинку українського iTunes за три години після прем‘єри, а новорічний «Вішлист» лунав на радіохвилях США!    
Дізнайтеся більше про: DIANA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: