Авторизація
 
  • 03 гру: Альтерего Довгого Пса: фронтмен Ціни Ритму презентував роботу «Чілений Кіт» 
  • 30 лис: ZAKHAR презентує останній сингл перед альбомом 
  • 27 лис: Нова відеоробота від гурту Фіолет 
  • 27 лис: Sysuev презентує осінню R&B баладу для дівчат 
  • 26 лис: Перша дата великого Світового туру ОЕ на підтримку нового альбому 

Сингл і п’ятий кліп дуету Krapka;KOMA - Running Round

Сингл і п’ятий кліп дуету Krapka;KOMA - Running Round


Мультиінструментальний львівський дует Krapka;KOMA вже за традицією випускає нову музику разом із візуальним підкріпленням.

Тож, 15-го жовтня відбулася прем’єра Running Round - синглу, з дещо новим для гурту звучанням - більш нюджазово-соульним, та кліпу з повністю новим форматом відео-робóти, у якій твориться справжнє “пунктуаційне й анімаційне місилово” на перетині реального й мальованого.Пісня була написана ще взимку 2020-го, коли Іра та Альона зимували в сонячній Іспанії після активного осіннього концертного сезону. Під час відпочинку якраз був час оглянутися на музичну біганину (чи то їзданину :D), і так народився текст про те, як за купою ніби-то й приємних справ іноді забуваєш, для чого взагалі все це робиш і як насолоджуватися процесом.

Щоб трансформувати музичний твір у музичний кліп, дівчата звернулися до відеографки Гали Козютинської зі студії “What If” і ось що з того вийшло:

“Все почалося зі слів «роби, що хочеш, ми тобі довіряєм!» Це не могло не підкупити. Так і почалася наша подорож у світ уяви.

Мені було цікаво зрозуміти, хто ж такі Крапка;Кома, нащупати щось, що відрізняє гурт від інших гуртів. Це і пошук кольорової гами, образів, настрою, візуального стилю всього кліпу...

Команда, яка працювала над кліпом - це 3 людини, не рахуючи виконавиць: я, мій напарник Віктор (який займався роботою з грін скріном, анімацією, допомагав на зйомках та був присутній на всіх етапах виробництва) і наша ілюстраторка Катя (яка створювала деякі ілюстрації та анімації).

Цікаво було також мені особисто охопити стільки ролей на одному проекті. Від пошуку костюмів, макіяжу, зачісок, до монтажу, створення графіки, режисури і т.д. Необхідно було лише довіритись інтуїції та уяві, яка чітко бачила кінцевий результат.

Робота над таким божевільним музичним відео захоплює тим, що можна вимкнути тормоз своєї фантазії й просто насолоджуватися процесом, без обмежень і без страху зробити щось неправильно.“


    
Дізнайтеся більше про: Krapka;KOMA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: