Авторизація
 
  • 15 січ: Музикант та композитор Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”. 
  • 13 січ: MARIANA презентує свою україно-американську колаборацію 
  • 13 січ: SECRET FORÉST: Холодні тумани сховали твої Океани... 
  • 13 січ: Любов і музика у другому трейлері української комедії «Найкращі вихідні» 
  • 10 січ: «Мене слухають баби, але я не Саша Бо» Шугар провокує блогерку у новому релізі 

P.A.R.T презентують «Марсіанський джаз»

P.A.R.T презентують «Марсіанський джаз»


Part презентує трек "Марсіанський джаз", який увійде до дебютного альбому, реліз якого відбудеться навесні 2022 року.

А що як марсіанам нема чим ділитись із нами крім своїх проблем? Така ідея дала текст цій композиції, але крізь неї описаний страх втрати свободи та власної автентичності. "Саме шикарне піке найвищий пік" найліпше описує настрій композиції і мої роздуми, а наскільки сильно потрібно "причесати" звук, текст, голос, аби твою музику почули. І чи це падіння дасть той зліт якого ти хочеш. І чи вартий того зліт, так як падають всі (в музичному плані). "Я стресую по суботах. В журналі графік падінь на цілий рік" - страх рутинності улюбленої справи. "Пластиліновий. Пас. Ти лінь. Новий." це байки про злих продюсерів, які хочуть обдерти тебе до нитки. В тексті немає явного меседжу, що робить меседжом композицію в цілому її настрій та вайб. Іноді рефлексії під хорошої музику, яка тебе качає достатньо.

Для мене кожна композиції це хвилююча річ так як я не прив'язаний до жанрів і міксую, що душа забажає під соусом власної стилістики. "Марсіанський джаз" це продовження вайбу який я підчепив у джазу 40-х приправив усе це синтезаторами із "нульових" та зробив максимально не комерційний звук для дикої гаражності.На ютуб каналі ви можете знайти інші треки які не увійдуть до майбутнього альбому, але відображають настрій творчості в цілому


    
Дізнайтеся більше про: P.A.R.T

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: