Авторизація
 
  • 15 січ: Музикант та композитор Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”. 
  • 13 січ: MARIANA презентує свою україно-американську колаборацію 
  • 13 січ: SECRET FORÉST: Холодні тумани сховали твої Океани... 
  • 13 січ: Любов і музика у другому трейлері української комедії «Найкращі вихідні» 
  • 10 січ: «Мене слухають баби, але я не Саша Бо» Шугар провокує блогерку у новому релізі 

ZAKHAR презентує останній сингл перед альбомом

ZAKHAR презентує останній сингл перед альбомом


Своїм новим синглом ZAKHAR закликає до відвертості та прямолінійності.

ZAKHAR презентує свою шосту пісню — "Скажи, як є" — це останній сингл перед лонг-плей альбомом, реліз якого заплановано на початок 2022 року.

Весь музичний продакшн своїх пісень, як і треку «Скажи, як є», артист робить сам — від написання тексту та запису партій усіх інструментів до зведення та мастерингу. Лише барабанні партії записує драмер Ігор Бірюченко. Сам трек побудований на музичному контрасті між куплетом та приспівом. Куплети – більш прозорі та спокійні, а приспіви – експресивні, яскраві та насичені. Пісня написана під впливом кумирів Warpaint, Tame Impala, Radiohead та Beck, тому має схожий вайб. Якщо усі попередні обкладинки синглів ZAKHAR робив сам, то обкладинку до "Скажи, як є" зробила харківська художниця Aida Boggart. На ній зображено мозок та серце, у сполученні, як символ гармонії розуму та почуттів.

Ідею треку артист пояснює так: «Ця пісня закликає говорити прямо, тому що життя надто швидко летить, щоб витрачати час на зайві слова. Ми не повинні відволікатися на метушню. Сам по собі я людина прямолінійна і хочеться, щоб люди навколо теж говорили про свої почуття і бажання прямо та відкрито».

Наступного тижня вийде відео на цю пісню на особистому ютуб-каналі артиста. «Скажи, як є» увійде до дебютного альбому музиканта, який запланований на початок 2022 року.    
Дізнайтеся більше про: ZAKHAR

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: