Авторизація
 
  • 15 січ: Музикант та композитор Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”. 
  • 13 січ: MARIANA презентує свою україно-американську колаборацію 
  • 13 січ: SECRET FORÉST: Холодні тумани сховали твої Океани... 
  • 13 січ: Любов і музика у другому трейлері української комедії «Найкращі вихідні» 
  • 10 січ: «Мене слухають баби, але я не Саша Бо» Шугар провокує блогерку у новому релізі 

Софія Єгорова та Дмитро Сисоєв знову створили новий хіт - зимові «ЧАРИ»

Софія Єгорова та Дмитро Сисоєв знову створили новий хіт - зимові «ЧАРИ»


Софія Єгорова випустила новий зимовий сингл «ЧАРИ». Автор слів та музики відомий хітмейкер Дмитро Сисоєв, який написав хіти для Олі Полякової, Ані Трінчер та інших артистів. Це вже друга творча співпраця Софії та Дмитра.

«ЧАРИ» - легкий, танцювальний трек, який додає святкового настрою та дає політ фантазії. Пісня з перших нот огортає зимовим настроєм. Артистка хотіла передати піснею свої думки та почуття свята.

- Коли думала, яку пісню хочу записати цієї зими, в голові промайнуло: «От якби зараз сталися такі чари, і прийшла демка нової пісні». І через хвилин 10, у той самий день, від Діми Сисоєва прийшла демка із назвою пісні «ЧАРИ». Така вона сила думки!
«Це знак!», подумала я, адже після першого прослуховування пісня вже засіла у моїй голові, хоча на тому етапі здавалося, що слова «зима» у пісні більше, аніж «чари»: у першому варіанті слово «зима» повторювалося по 12 разів у приспіві, по 2 рази у куплеті та по 2 рази у заспіві. Кілька днів роботи з автором на студії і я готова презентувати нову зимову пісню «ЧАРИ»! Хочу створювати музикою святковий настрій для людей, разом із сніжною зимою, біля головної ялинки міста або прогулюючись містом, - емоційно поділилась Софія Єгорова.

Слухати онлайн ЧАРИ Софія Єгорова


Співачка переконана, що пісня «ЧАРИ» буде саундтреком цієї зими. Слухайте трек Софії Єгорової, вірте у дива. Створюйте свій to-do list на 2022 рік і нехай він буде максимально виконаний!

Нагадаємо, у репертуарі співачки вже є зимові EP-альбом, а пісні «Цей сніг» та «Різдвяна» звучать на радіо та у новорічних концертах.


    
Дізнайтеся більше про: Софія Єгорова, Дмитро Сисоєв

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: