Авторизація
 
  • 15 січ: Музикант та композитор Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”. 
  • 13 січ: MARIANA презентує свою україно-американську колаборацію 
  • 13 січ: SECRET FORÉST: Холодні тумани сховали твої Океани... 
  • 13 січ: Любов і музика у другому трейлері української комедії «Найкращі вихідні» 
  • 10 січ: «Мене слухають баби, але я не Саша Бо» Шугар провокує блогерку у новому релізі 

Учасник Голосу 2020 Роман Семенчук оголосив про створення нового проєкту i презентував перше відео

Учасник Голосу 2020 Роман Семенчук оголосив про створення нового проєкту i презентував перше відео


Роман Семенчук, учасник відомого телешоу "Голос країни 2020" та фронтмен гурту DIMICANDUM оголосив про ребрендинг. 21.12.2021 о 21:00 відбулась прем'єра відео нового проєкту THINKSIDE на пісню "Planned Obsolescence" (англ. Планове застарівання).

Пісня авторства французького метал-гурту Gojira розповідає про проблему надспоживання в сучасному світі. "Планове застарівання" провокує людей частіше купувати нові речі, тим самим збільшуючи накопичення відходів на планеті. Концепція українського проєкту THINKSIDE - бути на боці мислездатних істот, піклуватися про навколишнє середовище та жити в гармонії із собою - з цими цінностями резонує пісня. Відео було знято в стінах київської студії Bright Sound, де відбувався також запис та зведення.

"2020 був роком який, поділив все на "до" та "після". Згоріла до тла іскра гурту Dimicandum (2009 - 2020), щоб із цього попелу народився новий проєкт. 2021 рік став роком змін, нових рішень, ідей та планів. Це відео - лише перша ластівка, презентація нової концепції та данина поваги гурту Gojira. Вже зараз я активно працюю у студії над авторським матеріалом який планується до виходу у 2022 році " - Роман Семенчук

Новий альбом THINKSIDE буде мати назву "DIMICANDUM", та матиме однойменний трек. Запис та зведення відбувається на студії Bright Sound під керівництвом саундпродюсера Андрія Ясногородського.    
Дізнайтеся більше про: THINKSIDE, DIMICANDUM

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: