Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Гурт МАХА присвятив альбом 2020-му року

Гурт МАХА присвятив альбом 2020-му року


Український гурт МAХA презентує свій новий міньйон «2020», який увібрав в себе новий саунд сучасних музичних трендів.

Вслід за синглами «На глибині» та «Тут і там», ЕР «2020» продовжує містичний перфоманс 2020 року. Трек-лист альбому завершує пісня «Загадала на свята» - новорічна пісня, яка відрізняється від шаблонних святкових пісень своєю містично-святковою атмосферою. Композиція, ексклюзивно була презентована в рамках проєкту "Кришталеві Візерунки" від YouTube-каналу MVUA.

«Пісня ”Загадала на свята” була написана випадково. Під час написання альбому, нашій команді надійшла пропозиція від музичного проєкту MVUA, записати трек для новорічної рубрики. Вирішили притриматися концепції альбому, написавши трохи містичний трек за атмосферою. Тим самим, відійти від шаблонного уявлення новорічних пісень», - розповідає фронтвумен гурту, Марина Остапенко.

Альбом 2020 створювався впродовж шести місяців. ЕР було записано на власній студії МАХА MUSIC, яка була створена та облаштована для створення альбому, щоб зберегти власне індивідуальне звучання.

«Наш альбом, це свого роду музичний підсумок 2020-го року, який можна назвати одним із наймістичніших років. У тексті пісень альбому є простір для роздумів, а в музиці присутні сучасні тенденції, доповнені ретро фарбами», - коментують учасники гурту.

Нагадаємо, нещодавно гурт презентував екранізацію своєї пісні «Тут і там». Під час зйомок відеороботи, фронтвумен гурту на певний час вийшла зі свого тіла, спостерігаючи за собою та командою зі сторони. Тим самим потойбічні сили немов натякнули, що використовувати навіть перероблений приворот у своїй пісні, це погана ідея. Композиція «Тут і там» потрапила на перше місці хіт-параду найбільшої радіостанції Західної України - Радіо Галичина, тримаючись в трійці лідерів кілька тижнів поспіль.

ЕР “2020” в YouTube:


    
Дізнайтеся більше про: МАХА

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: