Авторизація
 
  • 15 січ: Музикант та композитор Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”. 
  • 13 січ: MARIANA презентує свою україно-американську колаборацію 
  • 13 січ: SECRET FORÉST: Холодні тумани сховали твої Океани... 
  • 13 січ: Любов і музика у другому трейлері української комедії «Найкращі вихідні» 
  • 10 січ: «Мене слухають баби, але я не Саша Бо» Шугар провокує блогерку у новому релізі 

SECRET FORÉST: Холодні тумани сховали твої Океани...

SECRET FORÉST: Холодні тумани сховали твої Океани...


Гурт SECRET FORÉST розпочинає рік свіженьким синглом "Океани" та симпатичним відеорядом до пісні. Музиканти проживають таку близьку для багатьох тему самотності, проте з ноткою надії та підказкою до вирішення.

Ми намагалися передати відчуття спокою, адже навіть у шторм океан спокійний на глибині. Сподіваємось це вдалося зробити через аранжування і текст. Кожен з нас проживає свою історію. Часом ця історія про біль та про миті, коли серце розбивається як хвилі океану об скелю. Потопаючи в самотності, нерозумінні та невзаємності, відчуваємо себе розгубленими й не знаємо, що робити далі. Та глибоко всередині нас живе надія, надія на справжні та щирі взаємні почуття. Можливо, доведеться ще раз зустрітись з розчаруванням. Та скільки б разів ми не проживали подібний досвід, внутрішній компас все ж приведе нас до щастя. Нехай ця пісня стане нагадуванням, що надія сильніша за страждання, і що любов обов‘язково трапиться. Запрошуємо зануритися в глибину разом з нами!

Олександр Макаров: Я потопав у самотності та нерозумінні. Моє серце було розбите - я довго не міг зупинити біль. Та десь глибоко всередині жила надія на справжнє та взаємне почуття. Я не здався і продовжував шукати. Ми такі несхожі один на одного! Але є те, що нас об’єднує. Те, що важко описати словами, але можна відчути. Духовна сила любові - це ключ!


Зараз ми працюємо над записом студійного альбому. Також створюємо новий інноваційний проект під назвою "soundhealing" (звукова терапія) - музика для відновлення та глибокого розслаблення тіла та розуму.    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: