Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Дмитро Оленич презентує кліп на пісню «Солодко спи»

Дмитро Оленич презентує кліп на пісню «Солодко спи»


Коли до тебе приходить справжній янгол, стає трохи страшно і радісно одночасно. Він з’являється лише тоді, коли це справді необхідно. Іноді, щоб заспокоїти, або наповнити серце любов’ю, чи просто показати, що він поряд і допомагає тобі знайти твоє щастя. Янгол не хоче настирливо вирішувати твої проблеми, але дає зрозуміти: “Я завжди поряд, #язнаюпротебевсе, лише звернись до мене і я обов’язково прийду на допомогу, #щастЯпоряд”.

Це історія про молоду дівчину, яка зовсім не знає життя, але мріє про своє жіноче щастя. В її очах надія на світле майбутнє, а серце сповнене сподіваннями. На світанку до неї приходить справжній янгол, який дарує дівчині можливість зустрітися із самою собою, побачити свій прекрасний внутрішній світ. Прокинувшись, вона зрозуміла, що це був не просто сон. Янгол залишив у її руці пір'їнку з власного крила як свідчення про те, що найголовніше в житті - зберігати непохитну Віру в своєму серці.

Саундпродюсер пісні "Солодко спи" Слава Трибухівський ділиться власними враженнями від роботи над записом пісні: "Ця супер-пісня - для мене новий ковток повітря!!!! Нам не вистачає таких пісень. Не вистачає! Працювати з тобою - це край професійного задоволення! Обожнюю твою творчість, Дмитро!!!! Одного разу, коли ми говорили про цю пісню, він подивився мені в очі і сказав: "Я знаю про тебе все" Мені стало трохи моторошно)), але в цьому була якась магія! Друзі! Слухайте і насолоджуйтесь новим повітрям))".


    
Дізнайтеся більше про: Дмитро Оленич

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: