Авторизація
 
  • 24 травня: Гурт GG ГуляйГород згуртовує людей новою роботою «Ой Весна, Весна» 
  • 24 травня: ВАСЯЯН анонсував новий сингл «ММ» для меломанів 
  • 24 травня: Tom Soda випустив футуристичне відео на народний хіт «Черемшина» 
  • 21 травня: Чи правдиво Шугар заспівав про українське село? 
  • 21 травня: Співак GREMO презентує відеокліп American Ukrainian, відзнятий у місцях бойових дій 

Учасники Нацвідбору Євробачення-2022 гурт AMARIIA презентують конкурсну пісню та відео «Satellite»

Учасники Нацвідбору Євробачення-2022 гурт AMARIIA презентують конкурсну пісню та відео «Satellite»


Учасники Нацвідбору Євробачення-2022, гурт AMARIIA офіційно презентує пісню та відео «Satellite». Композицію було створено на студії Revet Sound разом з відомим саундпродюсером Сергієм Любинським. Саме з піснею «Satellite» гурт потрапив до 20-ки учасників цьогорічного Нацвідбору Євробачення і вирушає у міжгалактичну мандрівку, щоб зустрітися зі своїм однойменним супутником.

Сингл «Satellite» (у перекладі - Супутник) - це уособлення трьох найважливіших складових: надії, любові та підтримки. Реліз закликає кожного, пам’ятати про присутність свого супутника, який освітлює твій шлях, надає віри в себе, не здаватися та рухатись далі.

«Текст пісні з’явився досить несподівано. Якось вночі я дивилась у небо і побачила дуже яскраву зірку, це виявився супутник! Це надихнуло на думку, що ось він, мій супутник, яскраво сяє на орбіті АМАРІЇ. Саме тому, пісня асоціюється з тим, що в кожного є свій супутник, а кожна людина - це цілий всесвіт», - розповідає фронтвумен гурту, Марія Архіпова.

У своєму лірик-відео на пісню «Satellite», учасники гурту AMARIIA переносять слухачів у власний всесвіт, і тим самим натякають, яким міг бути номер у фіналі Нацвідбору Євробачення-2022. У відео вокал та образ Марії символізують безмежний та потужний космічний простір, який поглинає нас і направляє на правильну орбіту.

«“Satellite” доволі масштабна композиція, що ми і хотіли показати космічним простором у лірик-відео. Для нас було несподівано потрапити у 20-ку цьогорічного Нацвідбору, але як і більшість учасників, ми підсвідомо почали підготову до фінального відбору. Попри те, що зірки мали зовсім інші плани для нас, єврофани мають можливість переглянути космічне лірик-відео і вирушити у подорож власним всесвітом», - коментують учасники гурту AMARIIA.

Вже навесні 2022 гурт планує презентувати свій новий повноформатний альбом, з яким вирушить підкорювати музичні фестивалі та міста України своїм осіннім туром на підтримку лонгплея!

«Satellite» в YouTube:


    
Дізнайтеся більше про: AMARIIA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: