Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

«Йде українське військо»: «Піккардійська Терція» дає нове життя стрілецькій пісні

«Йде українське військо»: «Піккардійська Терція» дає нове життя стрілецькій пісні


«Йде українське військо» - сучасне прочитання знаної стрілецької пісні «Йде січове військо», написаної понад сто років тому Михайлом Гайворонським. Композиція не втратила своєї актуальності і сьогодні, під час жорстокої війни Росії проти України.

У 2022-му вокальна формація «Піккардійська Терція» дописала у пісні новий куплет: «Йде українське військо, / Звитяги година. / Як поборем ворогів - / Все буде Україна!». Добре відоме усім українцям гасло укінці музичного твору не просто дає надію, а стверджує нашу перемогу.

Уже понад два тижні кожен із нас бореться на різних фронтах: хтось – чергує на блокпості, хтось – волонтерить, хтось – допомагає біженцям, хтось - розливає бандерівське смузі, - розповідає художній керівник вокальної формації «Піккардійська Терція» Володимир Якимець. - Але і як творчі люди ми не могли залишитися осторонь - і в музичний спосіб також висловили свою громадянську позицію. Ми наважилися замінити у пісні геніального автора Михайла Гайворонського слово «січове» на «українське». Українське військо – це зараз усі: і наші мужні воїни, і безстрашна тероборона, і жертовні волонтери, і лікарі, і журналісти, і навіть добровольці міжнародного легіону, які з’їхалися до України з усього світу… У 2022-му одним великим, єдиним, надпотужним військом стали усі, хто боронить нашу землю на усіх можливих фронтах.

Дякуємо нашим захисникам, сила яких шокувала не одну армію світу. Підтримуємо тих, хто зараз найбільше страждає від війни. І молимося за тих, хто поклав за визволення України своє життя…


Послухати пісню «Йде українське військо» у виконанні «Піккардійської Терції» та переглянути відео до неї можна тут:

    
Дізнайтеся більше про: Піккардійська Терція

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: