Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

До своєї річниці «Піккардійська Терція» виклала в мережу свій перший альбом, записаний 25 років тому

До своєї річниці «Піккардійська Терція» виклала в мережу свій перший альбом, записаний 25 років тому


Сьогодні, 24 вересня 2019 р., вокальній формації «Піккардійська Терція» виповнюється 27 років. З цієї нагоди акапельний колектив вирішив зробити своїм шанувальникам подарунок – і опублікував на власному YouTube-каналі свій перший альбом, який так і називався «Піккардійська Терція».

Перший альбом «піккардійців» «Піккардійська Терція» побачив світ рівно 25 років тому - восени 1994-го. Записаний був на «Студії Лева» і тиражувався на аудіокасеті. Усі аранжування створив Володимир Якимець (лише для акапельної версії народної пісні «Туман яром» взяв за основу обробку Анатолія Пащенка), режисером звукозапису виступив Олександр Ксенофонтов, а обкладинку придумав художник Влодко Кауфман. На той час «Терція» уже півроку працювала під крилом львівського Мистецького об’єднання «Дзиґа».

До дебютної збірки «Піккардійської Терції» увійшло 11 пісень – усе, що формація створила за два роки, від часу свого заснування. Відкриває альбом знаменитий «Старенький трамвай», який згодом не раз змінював своє звучання. Але вперше був записаний і полюбився людям саме так, як увійшов до першого альбому формації. Саме у такій версії майбутній хіт до дір закрутили українські радіостанції.

«Це був час, коли ми були повністю відкриті для світу, і світ приймав нас такими, якими ми були, - пригадує незмінний художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. - Ми були молоді, з юнацьким максималізмом бралися за нові пісні, проекти. Нам усе було цікаво! Свій перший альбом записали за місяць. На акапельному звучанні «Терції» наполіг керівник «Дзиґи» Маркіян Іващишин. Тож наша перша збірка зазвучала саме а капела, за єдиним винятком – пісня «Талісман» була записана у супроводі фортепіано».

Трек-лист першого альбому «Терції»: «Старенький трамвай», «Талісман», «Там, де неба блакить», «Я поїду до моря», «Богдан», «День Святого Валентина», «Туман яром», «Сумна я була», «Гой, гой», «Ой, слаба я», «Горіла сосна».

Послухати цю збірку, а також переглянути раритетні фотографії «Піккардійської Терції» (автори фото: Михайло Дашкович, Євген Кравс та ін.) можна тут:    
Дізнайтеся більше про: Піккардійська Терція

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: