Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

«Я в чужині дивлюся на небо»: щемливе відео від «Піккардійської Терції»

«Я в чужині дивлюся на небо»: щемливе відео від «Піккардійської Терції»


За даними ООН, від початку повномасштабної війни Росії проти України нашу землю покинуло понад 4 мільйони людей. А загалом через жорстокі воєнні дії російської армії свою домівку вимушено залишили понад 10 мільйонів наших співгромадян – кожен четвертий українець… Усім цим людям вокальна формація «Піккардійська Терція» присвятила свою пісню «Я в чужині дивлюся на небо».

Послухати пісню «Я в чужині дивлюся на небо» у виконанні піккардійців і переглянути емоційне відео до неї, складене зі щемливих актуальних фотокадрів, можна тут:Ця пісня - для всіх українців, які через війну були змушені покинути свої домівки, свою Батьківщину, - каже художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. – А ще, це подяка всім іноземцям та іноземним країнам, які зараз відкривають свої серця і приймають біженців з України. «Я в чужині дивлюся на небо…» - з надією у найближче повернення усіх додому. З вірою, що ці люди там, удома, знайдуть своїх рідних, з якими зараз немає зв’язку. І з молитвою за всіма, кого більше ніколи не зустрінуть…

Пісню «Я в чужині дивлюся на небо» «Піккардійська Терція» записала ще у 1999-му, вона увійшла в альбом «Я придумаю світ». Про історію тужливої пісні розповідає автор музики до неї, учасник «Терції» Ярослав Нудик:

«Слова цієї пісні потрапили мені до рук у 1989-му. Це одна із так званих «Пісень із зеленого зошита». Цей зошит свого часу дав мені мій товариш Тарас Білик-Береза. Зошит його бабці, яку вислали у Сибір, репресували. Пісня написана на чужині, у часи заслань українців у Сибір. Ім’я автора не було вказане, тож вважаємо її народною. Музику я написав того ж 1989-го, і деякий час ми співали її у складі дуету «Курінь» (дует Ярослава Нудика з Сергієм Самолюком, знаний піснею «Йшли селом партизани»). Через деякий час «Я в чужині дивлюся на небо» почала виконувати й «Терція». Я дуже шкодую, що ця пісня до сир пір актуальна…».

    
Дізнайтеся більше про: Піккардійська Терція

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: