Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Співак GREMO, що живе в США, присвятив трек «До хмар» легендарному Привиду Києва

Співак GREMO, що живе в США, присвятив трек «До хмар» легендарному Привиду Києва


GREMO - співак, що мешкає в Америці, приїхав в Україну, щоб допомогти українській армії гуманітарною допомогою та підняти дух народу своїми піснями.
Справжнє прізвище музиканта - Алекс Громаковський. Народився у Білорусі. З дитинства активно займався спортом, що допомогло йому побудувати непогану спортивну базу і отримати достатньо практичних і теоретичних знань. У студентські роки він відкрив для себе армреслінг як вид спорту і навіть став майстром спорту.

Вивчити українську мову Алекса спонукали любов до України і дружина-українка. Вона й допомагала освоювати артисту мову. Зі своими україномовними піснями GREMO вже встиг виступити на багатьох фестивалях Північної Америки. Зараз Алекс Громаковський продовжує зніматися в американському кіно і займатися каскадерської діяльністю.

Під час військових дій в Україні GREMO написав три пісні, одну з який він презентував всій Україні - “До хмар”. Ще дві композиції артист планує випустити в травні. На одну з пісень артист відзняв відео, побувавши в гарячих точках, де тривають бої, щоб показати всьому світові правду про події, які відбуваються зараз в Україні.

Трек “До хмар” присвячений легенді українських ЗСУ - Привиду Києва. Бо коли 24 лютого Росія почала війну проти України, то однією із перших у бій вступила авіація. Привид Києва, який вже встиг стати народним героєм, став і натхненням до написання пісні.

Із перших днів війни GREMO не залишився байдужим до долі України. Під час перебування в Україні у своїх соцмережах артист розповідав про складну долю українських міст та селищ, що опинилися під окупацією російських військ і були звільнені. В одному із спалених вщент будинків він знайшов єдину вцілілу книгу - історичний атлас України “Terra Ucrainica”.

“Це знак того, що Україна переможе! Українці - сильна та вільнолюбива нація. І наша сила в єдності. Дай вам Бог”, - впевнений співак.


GREMO “До хмар”

    
Дізнайтеся більше про: GREMO

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: