Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Hutsul Planet презентують патріотичний сингл «Духом єдиним»

Hutsul Planet презентують патріотичний сингл «Духом єдиним»


«Духом єдиним воскреснемо, і зійде зоря, / Пророцтво Кобзаря збудеться» - слова із приспіву нового синглу команди Hutsul Planet із Коломиї не просто вселяють надію у перемогу України, а наче запрограмовують її. «Духом єдиним» - пісня, що оспівує історичне право українців на державність, незалежність та правдиву свободу. Прем’єра новинки припала на День Української Державності, який Україна цьогоріч відзначає вперше.

«Відродження нації не відмінити, / Майбутнє – за нами! / Твориться нині новітня історія – / Українськими іменами!», - автор пісні «Духом єдиним», засновник масштабного культурологічного руху Hutsul Planet Михайло Балух цитує слова із пісні і додає: - За понад п’ять місяців війни росії проти України на нашій землі уже, мабуть, не залишилося людини, яка б не вірила у перемогу. А все – завдяки тому незламному українському духові наших воїнів, який щодня здобуває все нові перемоги на воєнному фронті.

«Духом єдиним» - уже третій сингл Hutsul Planet з часу повномасштабного вторгнення ворога на українську землю. Дві попередні пісенні прем’єри – «Вітер свободи» та «Гаївка (1922-2022)» - підтримали на дусі мільйони українців з усього світу: команда проекту щодня отримує сотні повідомлень із словами вдячності за правдивий патріотичний контент, який зараз так потрібен Україні.

Обкладинкою нового синглу Hutsul Planet «Духом єдиним» став малюнок відомого гуцульського дизайнера Ярослава Шкрібляка. Митець присвятив свою ілюстрацію усім новітнім Героям України: зобразив верхи на коні мужнього українського воїна, який подолав двоголового орла, - як легендарний Юрій-Змієборець змія.

Послухати «Духом єдиним» від Hutsul Planet і переглянути відео до пісні можна тут:


    
Дізнайтеся більше про: Hutsul Planet

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: