Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Маріупольський виконавець Requitir розповів про цінності з дитинства: Прем’єра нового треку «Крізь мене»Маріупольський виконавець Requitir презентує свій новий трек «Крізь мене». Після успішного дебюту з треком «Флешбеки», Requitir оприлюднює свою нову життєву історію, яку приправив піано, качовими синтами та хаус-ритм секцією, створюючи свій унікальний музичний вайб пацанських районів Маріуполя.

Сингл «Крізь мене» розповідає історію кожного з нас, історію того, що час спливає з космічною швидкістю, з тобою мало хто залишається, але залишаються ті, для кого ти дійсно важливий. “Вчора ми були кенти, а завтра станем на ножі”, - йдеться в треці Requitir. Час він множить все на нуль, дружбу, віру та любов, але не дивлячись на це важливо залишатися зі своїми принципами та рухатись далі.

«Ця пісня не містить рожевих окуляр - все так, як воно є насправді. Якщо загалом, ця пісня про мене, та як все змінювалось в житті, а з війною так взагалі. Можна назвати такою філософією, мабуть», - розповідає Requitir.

Назва «Крізь мене» є меседжем того, що сила у стійкості та особистих цінностях. Особливо, коли ти зі сходу, а там цінності з дитинства на вулиці прививаються.

«Незважаючи на основний сенс трека, в ньому також наголошується про те, що: “зараз бачу тільки тру, близькі, дім та ЗСУ”, що є близькі, які з тобою крізь усе». - коментує виконавець.

Нагадаємо, що у своєму в дебютному треці «Флешбеки» Requitir змішав усі свої сутності: від пацанської вуличної романтики й суворості заводського краю, до відсилок рідної Донеччини.

Кліп «Крізь мене»:


«Крізь мене» на цифрових платформах: https://song.link/requit

    
Дізнайтеся більше про: Requitir

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: