Авторизація
 
  • 18 вер: Вперше за два роки: переможець «Х-фактору» презентував новий ліричний хіт 
  • 17 вер: Піаніст-віртуоз Євген Хмара виступить з камерним концертом у Caribbean Club 
  • 16 вер: Всеволод Мірчук - Я тобі галантно не вклонюся 
  • 14 вер: Вперше! Оксана Муха везе «Найгарніші пісні України» у Маріуполь, Краматорськ та Сєвєродонецьк! 
  • 13 вер: Друга ріка презентує «Останню» пісню 

Український співак зіграв на церковному органі: Прем'єра відеокліпу BRSFSKY - «Мамо»

Український співак зіграв на церковному органі: Прем'єра відеокліпу BRSFSKY - «Мамо»


Український виконавець Денис Борисовський (BRSFSKY), презентує надзвичайну особисту історію "Мамо". Яка розкриває, всю глибину особливої близькості між мамою із сином. Композиція народилася коли виконавець шукав розчинення у стосунках з коханою людиною, але зрозумів, що це можливо тільки у стосунках із мамою.Пісня "Мамо" написана двома мовами: українською та російською, при цьому кожна версія різниться своїми особливими музичними відтінками. Одразу після написання тексту, Денис підібрав потрібні акорди та музичну гармонію, яка за його словами, по настрою повертає у щасливі миттєвості дитинства.

"Ніколи раніше не хотілося написати пісню про маму, бо на мою думку є вже і так достатньо хороших пісень. Але в один момент, мені все-таки захотілося зробити присвяту рідній людині і зробити цю присвяту до маминого Дня Народження. Загалом всі мої пісні це більше сповідь, чим намагання когось навчити. В такій ситуації написавши цю роботу я сам зробив певний висновок для себе, що любов до мами, це і є любов до цілого світу який нас оточує - і саме це подарувало мені певну свободу"- ділиться виконавець.

Режисером відео "Мамо", вже за традицією став Артем Шарапов. На деякі особливі сцени для відео були залучені каскадери. Зйомки проходили в Одесі та Дніпрі. Для зйомок були залучені цікаві локації, серед яких Палац графа Толстого в Одесі, та органний зал однієї із церков Дніпра.

Нагадаємо, що нещодавно артист презентував сингл “Мій Сон” про параноїдальне кохання, яке в кожного буває різним. Оскільки, коли до кінця не знаєш людину в яку закоханий, багато чого вигадуєш, кидаєш всі справи та лише про це й думаєш.


    
Дізнайтеся більше про: BRSFSKY

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: