Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

DANTES випустив новий кліп. Про українців за кордоном, “минуле життя” та повернення додомуНовий кліп від DANTES: про мрії, вокзали та вимушений переїзд

Співак і телеведучий Володимир Дантес випустив кліп на новий трек “NOT a Refugee”. Відео та пісня присвячені українцям, які через війну були змушені покинути домівки й роз'їхатися світом.

“У квітні я вирішив написати пісню про дівчину, яка, як я і багато інших людей, писала цілі на 2022 рік. Планувала більше подорожувати, більше заробляти, частіше бачитися з друзями. Але зараз ми усвідомили – ніхто не можемо передбачити, що буде завтра. Думаємо, що можемо запланувати життя на весь рік. Але не знаємо, як воно обернеться”, – коментує співак.

Для створення кліпу співак попросив переміщених українців поділитися фрагментами їх “минулого життя”. Зворушливе відео складається з особистих архівів співака та його підписників.

Кліпом “NOT a refugee” Дантес має на меті підтримати переміщених українців – навіть якщо довелося виїхати з країни, то скоро всі повернуться додому, щоб почати все знову.

“Бути в Європі чи де-небудь по світу добре, тільки коли ти турист. Жити працювати й насолоджуватися життям краще в Україні. Моя пісня про те, що всіх нас ненадовго розкидало по світу. Ми поїхали поділитися своєю культурою з Європою, щось візьмемо від них. Але обов'язково повернемось додому”, – додає Володимир Дантес.

Попри те, що текст “NOT a refugee” торкається теми війни та еміграції, пісня вийшла веселою і танцювальною. Надихнув Дантеса на створення мотивуючої мелодії військовий, про якого співак писав у своїх соцмережах.

“Зараз і так багато суму: в піснях і в житті. Тому мені хотілося, щоб пісня мала життєвий сенс, показала реальність. І справжніх українців та українок, які попри все продовжують у всьому шукати позитив. Я спілкувався з військовим, який одружився під час війни. Так от, він сказав, що навіть, коли наші захисники “виїжджають в нуль” і чують позитивні пісні - вискакують з тачки й починають танцювати. Тому що інакше просто не можуть. Потрібно себе мотивувати й підбадьорювати”, – зазначив DANTES.


DANTES – NOT A REFUGEE:

    
Дізнайтеся більше про: DANTES

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: