Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Юний співак BSA з Івано-Франківська презентує пісню про тугу за рідним містом - «Не можу»Пісня “Не можу” про вимушений переїзд з Києва на початку війни і про тугу за містом. Спогади про життя до війни та теплі спогади.

BSA - 14-річний виконавець, що за два роки написання музики дійшов до результату в 750 відео з його піснею в ТікТоці та 15 тисяч прослуховувань на музичних платформах.

Олександр - юний 14-річний артист родом з Івано Франківську. З написанням музики хлопець познайомився в 12 років та вже через рік випустив свою першу пісню “Ночами не спати”, під яку зняв свій перший кліп. Першим своїм хітом співак вважає патріотичну пісню з красномовною назвою “пу.ін ху..о”, яка зібрала 15 тисяч прослуховувань на музичних платформах і під яку вже зняли понад 750 відео в тік-тоці.

Наразі всіма процесами для створення пісень хлопець займається сам: починаючи від ідеї і співу до створення аранжування, зведення та мастерингу.

Свої перші пісні виконавець писав в програмі з дуже обмеженим функціоналом на планшеті - таким великим було бажання Олександра розвиватись у музичній сфері. Згодом хлопцю подарували ноутбук і він одразу почав набагато частіше писати нові треки, що давало свій результат. Від найпростішого репу Олександр прийшов до поп-лірики, року та треп-лірики.

В червні 2022 був BSA випустив свій перший повноцінний альбом з десяти пісень - “Казка”. Найбільшу кількість прослуховувань зібрали треки:”Флешбек”, "Шрам" та “Чому так?”.

Зараз Олександр готує новорічний міні-альбом, який планує випустити до кінця року.


    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: