Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Група Бумбокс представила кліп на пісню «Рок-н-рол»

Група Бумбокс представила кліп на пісню «Рок-н-рол»


Пісня "Рок-н-рол" вийшла на максі-синглі "Люди" першого квітня 2016 року. "Рок-н-рол" - четверта пісня синглу, на яку знято кліп.

Режисером і оператором-постановником кліпу виступив Денис Дужников, відомий фанам Бумбокса за лірик-відео "Люди" та серії гастрольних репортажів, які регулярно публікуються на офіційному Youtube-каналі групи - Familyboombox. Під час першої частини туру "Люди", що охопила 11 міст, виконання пісні "Рок-н-рол" ретельно документувалось Денисом і командою на відео - тепер фрагменти концертних веселощів можна побачити в кліпі.

Кліп "Рок-н-рол", як ви вже зрозуміли, складається з двох частин: концертної і постановочної. Про концертну ми розповіли вище, а постановочна знімалася в Києві на "Ленінській кузні", судноремонтному заводі і за сумісництвом одним з найбільш затребуваних знімальних майданчиків Києва.

Андрій Хливнюк на одній з прес-конференцій жартома пообіцяв самому собі надалі писати "коротші" пісні. Чому? "Рок-н-рол" триває п'ять хвилин і всі п'ять хвилин Андрій на концертах разом з глядачами махає руками. Спробуйте повторити це вдома - крепатура забезпечена.

Не тільки найбільш незвичайною, але і найбільш небезпечною можна вважати ту частину кліпу, в якій Андрій "Муха" Самойло та Денис Левченко катаються на справжніх гітарах, до яких прироблені колеса від скейтів. І для Мухи, і для Дениса, людей від скейтбордингу далеких, це був унікальний досвід.

У кліпі знімається танцювальна група Red Foxes - вісім дівчат хоч трохи, але скрашують суворі індустріальні пейзажі. А які трюки вони виконують!

Бумбокс дуже люблять знімати в кліпах засоби пересування. Якщо в "E-Mail" це були велосипеди, в "Пішла Вон" - Smart, в кліпі "Рок-н-рол" піаніст групи Павло Литвиненко грає в кузові пікапа Додж Рем, а один з синхронів з Андрієм Хливнюком знятий на тлі Лексуса-лоурайдера, що спеціально для зйомок приїхав з Харкова. А чого варті гітари, перетворені в скейти!

Спеціально для Олександра Люлякіна, барабанщика гурту, магазином Susy Store було виготовлено кілька майок з буквою "Б" на грудях і написами "Бумбокс", "12", "Люлякiн" на спині. Якщо з назвою та прізвищем все зрозуміло, число "12" позначає вік групи на момент зйомок.

Павло Литвиненко в кліпі грає на чотирьох клавішах, чого в реальному житті, звичайно, не робить.

Валентин Матіюк з'являється в кліпі в двох футболках - футболці-репліці футбольної команди Динамо Київ, в таких грали в 1970-х роках, і футболці Metallica "And Justice for All" з черепом і вагами.

Кліп "Рок-н-рол" знімали 17 годин, в перший по-справжньому спекотний день червня, коли температура досягла позначки в +30 градусів. В результаті всі обгоріли, але зйомки, які проходили паралельно на двох майданчиках, не зупинялися ні на хвилину.

Під час концерту у Львові, Андрій Хливнюк забрав у Олексія Согомонова телефон і зняв частину концерту - цей фрагмент можна побачити в останньому приспіві.

Закарпатському килиму в кузові пікапа більше 50 років.© джерело     
Дізнайтеся більше про: Бумбокс, Андрій Хливнюк

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: