Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

«Тартак» зняв новий «вогненний» кліп

«Тартак» зняв новий «вогненний» кліп


Гурт «Тартак» незабаром представить новий кліп на пісню «Мене вже немає», який знято у співпраці з театром вогню «Аделаїда», який створив спеціальну постановку на пісню музикантів.

«На днях під Києвом ми знімали нове відео на пісню «Мене вже немає». Ми подружилися з таким творчим колективом, який називається «Аделаїда» — це театр вогню. Мені дуже подобається їх шоу, і ми домовилися, що вони зроблять постановку на «Мене вже немає». Ця пропозиція їм дуже сподобалася, бо саме на цю пісню вони хотіли робити шоу. У прямому і переносному сенсі вони від цього запалилися. Режисером кліпу виступив Артем Григорян. Я з ним останнім часом багато співпрацюю, мені з ним дуже комфортно. Ми назнімали дуже багато, на мій погляд, гарного матеріалу. Там такі кадри, на які хочеться дивитися незалежно від того подобається пісня чи ні. Тепер я з нетерпінням чекаю, коли це все Артем гарно змонтує, і ми представимо результат широкому загалу. Сподіваюся, що це станеться наприкінці червня, в крайньому випадку, на початку липня», — розповів фронтмен гурту «Тартак» Олександр Положинський в ефірі чарту #Селекція на «Джем ФМ».

Нагадаємо, 23 травня «Тартак» презентував кліп на пісню «Жити», у якому знялися друзі-музиканти колективу. Серед них: Марія Бурмака, Тарас Тополя, Андрій Антоненко, Іван Леньо, Володимир Шерстюк, Мari Cheba, Олександра Кольцова, Сергій Мартинюк, Uлія Лорd та інші.

Наразі «Тартак» розпочав підготовку до ювілейного концерту, яким у грудні відсвяткує своє двадцятиріччя.


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Тартак, Сашко Положинський

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: