Авторизація
 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 
  • 01 травня: Концертний травень у Caribbean Club: культовий клуб оголосив про відновлення роботи 
  • 29 кві: Вийшов альбом українсько-американської групи Vinok 
  • 28 кві: Сміливе перевтілення: Ярослав Рогальський кардинально змінив імідж до виходу нової пісні 

«Тартак» зняв новий «вогненний» кліп

«Тартак» зняв новий «вогненний» кліп


Гурт «Тартак» незабаром представить новий кліп на пісню «Мене вже немає», який знято у співпраці з театром вогню «Аделаїда», який створив спеціальну постановку на пісню музикантів.

«На днях під Києвом ми знімали нове відео на пісню «Мене вже немає». Ми подружилися з таким творчим колективом, який називається «Аделаїда» — це театр вогню. Мені дуже подобається їх шоу, і ми домовилися, що вони зроблять постановку на «Мене вже немає». Ця пропозиція їм дуже сподобалася, бо саме на цю пісню вони хотіли робити шоу. У прямому і переносному сенсі вони від цього запалилися. Режисером кліпу виступив Артем Григорян. Я з ним останнім часом багато співпрацюю, мені з ним дуже комфортно. Ми назнімали дуже багато, на мій погляд, гарного матеріалу. Там такі кадри, на які хочеться дивитися незалежно від того подобається пісня чи ні. Тепер я з нетерпінням чекаю, коли це все Артем гарно змонтує, і ми представимо результат широкому загалу. Сподіваюся, що це станеться наприкінці червня, в крайньому випадку, на початку липня», — розповів фронтмен гурту «Тартак» Олександр Положинський в ефірі чарту #Селекція на «Джем ФМ».

Нагадаємо, 23 травня «Тартак» презентував кліп на пісню «Жити», у якому знялися друзі-музиканти колективу. Серед них: Марія Бурмака, Тарас Тополя, Андрій Антоненко, Іван Леньо, Володимир Шерстюк, Мari Cheba, Олександра Кольцова, Сергій Мартинюк, Uлія Лорd та інші.

Наразі «Тартак» розпочав підготовку до ювілейного концерту, яким у грудні відсвяткує своє двадцятиріччя.


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Тартак, Сашко Положинський

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: