Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Сергій Бабкін присвятив нову пісню 127-ій бригаді ЗСУ12 травня, світ побачив новий сингл Сергія Бабкіна “127МА”. Ця особлива пісня була написана на прохання командира 127-ї Окремої бригади Сил ТрО ЗСУ Харкова, рідного міста Сергія. Ідея композиції виникла у лютому, коли співак відвідав з концертами розташування військової частини. Окрім самого Бабкіна та його музикантів в запису взяли участь і бійці бригади. Також на початку треку можна почути реальні переговори українських воїнів закритими лініями зв’язку.

Слухати “127МА”:

https://orcd.co/127ma


Сергій Бабкін:
“Під час благодійного туру Україною в лютому ми завітали з концертом і до наших захисників. Після виступу командир 127-ї Окремої бригади Роман Грищенко запропонував мені стати їх амбасадором. Я без роздумів погодився, адже це велика честь для будь-якого українця. “Що від мене потрібно?”, - питаю, а він каже: “Ми дуже хотіли б свою пісню від Бабкіна”. Таких творчих завдань в мене ніколи не було, єдине що я писав “на замовлення” - це саундтреки для кінофільмів. Це неабияка відповідальність! Сподіваюсь, з завданням я впорався. Дуже хочу, щоб хлопцям пісня сподобалась, щоб вона допомагала підіймати бойовий дух всім, хто сьогодні захищає Україну, всім, хто майстерно знищує зло на нашій землі”.


127 Окрема бригада Сил ТрО ЗСУ перебуває у складі Регіонального управління «Схід» Сил ТрО. Її батальйони брали участь у боях за Харків та у Слобожанському контрнаступі ЗСУ у вересні 2022 року. Зараз вона чинить героїчний опір ворогу на Бахмутському напрямку. Подружжя Бабкіних опікуються цим підрозділом з осені 2022-го, віддаючи на його потреби більшу частину гонорарів за концерти. У лютому, під час виступу у Харкові командир бригади Роман Грищенко вручив Сергію та Сніжані нагрудні знаки - почесні відзнаки за піднесення морально-психологічного стану та бойового духу особового складу.


Нагадуємо, попередній сингл Сергія Бабкіна “Непробивна” побачив світ 24 березня. Це перша композиція з майбутнього альбому, натхненного подорожами співака Україною під час війни та концертами для українських воїнів. Пісня присвячена українському народу, який довів всьому світові, що бажання бути вільним та волю до перемоги неможливо зламати. «Непробивна» була записана в Києві під час найсуворішої в історії нашої країни зими 2022 - 2023 років.

Крім того, у лютому 2023-го відбувся благодійний тур Сергія Бабкіна містами України, в рамках якого співак дав 12 концертів в 11 містах. Загалом від початку повномасштабного вторгнення Бабкін зіграв близько 80 благодійних концертів в Україні, США, Канаді, Німеччині, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Польщі, Грузії, Туреччині, Швейцарії, Ірландії, Іспанії та на Кіпрі як у складі проекту "Доброго вечора, ми з України!", так і сольно, а усі гонорари за виступи спрямував волонтерським організаціям, які опікуються жителями та ТрО Харківщини.

    
Дізнайтеся більше про: Сергій Бабкін

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: