Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Сергій Бабкін випустив пісню про війну України з росією

Сергій Бабкін випустив пісню про війну України з росією


7 квітня на youtube-каналі Сергія Бабкіна відбулася прем'єра відео на пісню “Далі ми самі”. Композицію було написано та записано у березні 2022 року у місті Дніпро, куди Бабкін разом з родиною був вимушений евакуюватись з Харкова. Над піснею також працювали один з кращих в Україні духових музикантів Сергій Сидоренко та мультиінструменталіст Олександр Шульга. Автором відео виступив молодий режисер Павло Зеленов.

Дивитися відео:


Прибуток від видання пісні та монетизації на YouTube буде перераховано Харківській Обласній Дитячій Клінічній лікарні №1

Сергій Бабкін:

Не цією піснею я хотів розпочинати свій творчий 2022 рік. Як і всі ми, українці, не так уявляв свою весну. Але творчість і мистецтво ніколи не зупиняються, як би боляче не було, як би не було складно. Воно є, воно існує незалежно від обставин. Воно резонує, плаче та кричить. Все відчуває та все чує.

Ця пісня назавжди для мене залишиться особливою. Нагадуватиме мені про сьогоднішні дні, про те, що нам усім довелося пережити, що назавжди змінило наше життя. Це замикання в системі неможливо було уявити, неможливо було побачити у найстрашніших снах!

Дуже сподіваюся, що така пісня в мене буде одна, і я не встигну написати чогось подібного. Бо незабаром усе закінчиться — буде наша перемога і настане мир. Наша країна почне розквітати! Не наново, а вийде на новий рівень, на нову висоту свого польоту. Набуде неймовірної сили духу, згуртованості, любові. Кожне життя матиме сенс!

У квітні Сергій Бабкін проведе серію благодійних акустичних вечорів у містах Німеччини. Як уродженець та почесний громадянин Харкова, міста, яке щодня зазнає запеклих артилерійських обстрілів і бомбардувань, Сергій збирає засоби для лікування дітей рідного міста, які постраждали від війни. На камерному концерті прозвучать як сольні композиції Бабкіна, так і пісні легендарного гурту 5nizza.

    
Дізнайтеся більше про: Сергій Бабкін 5nizza

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: