Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Прем'єра нової версії пісні і відео до неї: Океан Ельзи - Я їду додомуСьогодні ми презентуємо нову версію пісні "Я їду додому" в кампанії по збору на обладнання і транспорт для 146 саперних груп ЗСУ для розмінування нашої країни.

Ця музична робота є присвятою і нашою щирою вдячністю саперам, які щоденно ризикують життям, очищуючи нашу країну від мін, снарядів, інших смертельно небезпечних нерозірваних боєприпасів.Слухай https://bfan.link/ya-yidu-dodomu-1

Допомагай https://bit.ly/3NrEQtI

За останні роки багато звичних слів набули нових сенсів: турнікет, бавовна, пташка, мопед, банка, тривога… І ніби звичайна фраза «я їду додому» перетворилась на найбільше бажання, мантру, молитву для мільйонів українців.

Так і наша пісня, написана понад 15 років тому, давно і добре відома «Я їду додому», зараз звучить зовсім інакше: чуттєво, з болем, але з надією, з непохитною вірою в наш дім-Україну!

Відео до неї – це історія української дівчини, у якої вороги намагались відібрати найдорожче та яка обирає для себе важкий і надважливий шлях повернення додому, що після неї стане безпечною дорогою до власного дому для багатьох.

Ми презентуємо нову версію «Я їду додому» та відео до неї разом з нашими добрими партнерами: фондом компетентної допомоги армії «Повернись живим» та «Київстар» в рамках кампанії по розмінуванню деокупованих територій України - «Нам тут жити»

Лише уявіть, на сьогодні, згідно даних ДСНС, мінами та нерозірваними боєприпасами забруднено близько 30% наших територій! Україна є найбільш замінованою у світі країною. І аби пришвидшити розмінування закликаємо вас долучитись до збору на забезпечення необхідним обладнанням і транспортом 146 інженерно-саперних груп у складі Сил підтримки ЗСУ.

«За час війни я побував у багатьох деокупованих містах і селах і бачив масштаб нашої біди. А разом з тим, бачив і чув наскільки сильно люди хочуть повернутися додому! І цим проєктом кожен, хто долучиться, зможе допомогти українцям якомога швидше повернутися у свій безпечний дім. Дім, звільнений від мін. І кожен внесок, буквально кожна гривня наближає чиєсь - "Я. Їду. Додому!!!" - Святослав Вакарчук.

Ми підтримуємо кампанію "Нам тут жити" і переказуємо від Океану Ельзи 500 000 грн. А також кошти від монетизації пісні і відео на музичних платформах будуть долучені до збору.

Дивіться відео, поширюйте, обов'язково коментуйте на YouTube. Більше переглядів – більше допомоги саперам ЗСУ.
Закликаємо і вас долучитись. У рамках збору можна оформити підписку на щомісячний донат або зробити індивідуальний внесок на сайті ініціативи. Абоненти Київстар можуть оформити благодійну Суперсилу “Допомога ЗСУ” та до 50 грн з кожної оплати тарифу автоматично донатити на розмінування.

відео
режисер Павло Буряк
оператор Борис Борисов

пісня
автор музики, слів, вокал, бек вокал Святослав Вакарчук
піаніно Мілош Єліч
бас Денис Дудко
запис, зведення, мастеринг Олександр Зюзін-Зінченко
продюсування Святослав Вакарчук

    
Дізнайтеся більше про: Океан Ельзи

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: