Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Група ТІК представила еротичний кантрі-екшн кліп

Група ТІК представила еротичний кантрі-екшн кліп


Кращий святковий гурт України - ТІК - презентує народний фантастично-еротичний кантрі-екшн кліп "Робот".

Представники знімальної групи кілька тижнів ретельно підбирали локацію для натурних зйомок. У підсумку вибір припав на будиночок в селі Мощун Київської області. Постановники і декоратори ґрунтовно попрацювали над внутрішнім і зовнішнім оформленням будинку. Заради мистецтва господарям довелося пожертвувати вхідними дверима, меблями і навіть городом.

У кадрі задіяна місцева живність, натуральні продукти і, звичайно ж, самогон. А також «бойові» вила, сокири і «важка артилерія» у вигляді сільськогосподарської техніки.Музиканти гурту ТІК на чолі з Віктором Бронюком брали участь в батальних сценах. Зі зброєю в руках відстоювали людську гордість в боротьбі з звабливим і практичним Термінатором. Були задіяні в гендерному протистоянні. І з ніг до голови просочилися пилом, який спеціально піднімали мітлами для атмосферного фону. Як зауважив під час зйомок продюсер колективу Олег Збаращук: «Добре, що завтра немає концерту... Інакше у хлопців з горла та інструментів валив би пил».

У кліпі вистачає іронічних пікантних натяків - як, власне, і в самій пісні Робот. Більш того, за сценарієм, Віктор Бронюк ледь не піддався насильству з боку сексуально активного Робота!

За словами режисера Алана Бадоєва, кліп на пісню Робот є ще одним феєричним твором в списку його «смішних, цікавих, потужних» відеоробіт для групи ТІК: Свєта, Чоловіче щастя, Сірожине пірожине.


© джерело     
Дізнайтеся більше про: ТіК

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: