Авторизація
 
  • 17 травня: Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем’єрою трисерійної казки про гуцулів 
  • 17 травня: Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 

Рената Штіфель показала, як курсувала між паралельними світами почуттів в кліпі «Ти мій рай»

Рената Штіфель показала, як курсувала між паралельними світами почуттів в кліпі «Ти мій рай»


Рената Штіфель і знімальна група заінтригували масштабами своїх ідей ще під час зйомок кліпу Ренати Штіфель «Ти мій рай». Для декорацій знадобилося півтори тисячі квадратних метрів знімального павільйону, десятиметрова дощова установка, нічна вулиця, побудована прямо в павільйоні, басейн глибиною 5 метрів, кабріолет з басейном на колесах прямо в салоні, більше сотні світлових приладів, десятки метрів металевих ферм, 15-ти метровий кран, глибоководна камера, тонни неонової води. І ось співачка готова представити свою нову відео-роботу.

З перших кадрів кліпу Рената занурюється в підводний світ, який наповнений світлом і фарбами, паралельно - співачка поруч з коханим в кабріолеті, а вже через кілька секунд артистка з'являється на танцполі наповненому людьми... Все це емоції і почуття, які переповнюють кожного, хто готовий сказати своїй половинці - ТИ МІЙ РАЙ! Красуня Рената граціозно танцює під дощем в променях софітів і горить від почуттів!

- Я хотіла передати всю палітру почуттів людей один до одного і при цьому залишити невелику волю фантазії для глядачів. Ти мій рай - це фраза, яку повторюють один одному закохані нескінченно, - розповіла про новий кліп і пісню Рената Штіфель.

Цікаво, що для зйомок кліпу використали камеру і оптику, на яку знімали такі голлівудські шедеври, як "Всесвіт Стівена Хокінга", "Аліса в країні чудес 2", "Міст шпигунів", "День Незалежності 2", "Сельма". Режисерська група продакшен "Panacea Pictures" (Олексієнко Юрій і Сергій Шляхтюк) ризикнула і перемогла, представивши динамічний і яскравий кліп "Ти мій рай"!

Пісню "ТИ МІЙ РАЙ" вже можна почути на радіостанціях. Це яскравий трек і красиве визнання в почуттях, яке обіцяє стати новим хітом Ренати Штіфель. Над піснею "ТИ МІЙ РАЙ" працював відомий саундпродюсер Руслан Квінта.

Дивіться кліп на музичних каналах і онлайн!Інформація та фото надані "Master Management"


    
Дізнайтеся більше про: Рената Штіфель

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: