Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Natalia Gordienko та ​​Mohombi презентували нове гаряче відео «Habibi»

Natalia Gordienko та ​​Mohombi презентували нове гаряче відео «Habibi»


Сексуальна і чуттєва співачка Наталія Гордієнко підкорює міжнародну арену і представляє новий сингл "Habibi" в дуеті зі світовою зіркою - гарячим і яскравим Mohombi. Новий сингл "Habibi" продовжує настрій літа і східними звуками забирає у мрії і романтичний настрій. Історія любові розказана Natalia Gordienko і ​​Mohombi гарна і мелодійна! Артисти з'являються на березі океану і своїми поглядами пронизують серця глядачів, кажучи ті самі слова - Habibi... Habibi!

Natalia Gordienko знає рецепт успіху і вміє створювати настрій в кліпах і піснях. Так, хіт минулого літа співачки "Summertime" довгий час був в гарячій ротації телеканалів і радіостанцій Європи. Багато разів співачка з'являлася на обкладинках глянців в шикарних фотосесіях. І ось знову Наталя приємно радує і презентує дуетний кліп і пісню.

- Пісня називається "Habibi" і працюючи над нею я усвідомила, що мені не вистачає пісні з чоловічим голосом, характером і цікавим тембром. І тут я згадала про Mohombi і ми з командою Fly Project без роздумів надіслали йому пісню, яка йому сподобалася, і він з радістю взявся за роботу над піснею і зовсім скоро ми зняли кліп, - прокоментувала Наталія Гордієнко.

Хоча артисти живуть в різних країнах, але творчі пориви творять чудеса. І навіть дощова погода, яка була всі три знімальні дні, не змогла перешкодити настрою і глядачі навіть не помітять дощове літо в кадрі. Зйомки проходили в прекрасних ландшафтах Румунії, в горах і на березі моря. Команда, яка працювала над кліпом та піснею насправді міжнародна! На знімальному майданчику говорили відразу чотирма мовами: англійською, румунською, українською та російською. А стилістом кліпу виступив головний редактор журналу ELLE в Румунії. І як підсумок спільної роботи Natalia Gordienko і ​​Mohombi - кліп наповнений теплою романтичною атмосферою і східними мотивами. Режисером роботи став Роман Бурлака.    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: